Reklama
Reklama

ŁKS współpracuje z Łódzką Koleją Aglomeracyjną

Czas < 1 min czytania
ŁKS współpracuje z Łódzką Koleją Aglomeracyjną

Nowym partnerem ŁKS-u została Łódzka Kolej Aglomeracyjna.

Reklama

ŁKS ma nowego partnera. Klub poinformował o współpracy z Łódzką Koleją Organizacyjną. Jak czytamy na stronie: „Od kwietnia na bieżąco z ełkaesiackimi wydarzeniami będą wszyscy podróżujący Łódzką Koleją Aglomeracyjną. W ramach podjętej współpracy, na monitorach w pociągach ŁKA zobaczymy efektowne spoty promujące Łódzki Klub Sportowy”.

To zresztą nie wszystko, bowiem ŁKA przygotowała specjalną ofertę dedykowaną kibicom klubu, którzy chcą przyjeżdżać na mecze pociągami przewoźnika. Oferta dotyczy przejazdów grupowych (minimum 10 osób) i zakłada zniżkę w wysokości ok. 30% od podstawowych cen biletów. Szczegóły:

Reklama
  • z oferty mogą korzystać zorganizowane przez szkołę, uczelnie, biuro podróży, zakład pracy, zrzeszenie, parafie itp. Grupy złożone co najmniej z 10 osób,
  • na każde 10 płacących osób – 1 przewodnik odbywa przejazd bezpłatnie,
  • Uczestnicy grupy uiszczają należność według cen określonych w taryfie ŁÓDZKIE ŁĄCZY (niższych średnio o 30%  od cen podstawowych), przy czym osoby uprawniane do ulgi ustawowej będą korzystać z opłat z ulgą ustawową.

Aby skorzystać z ulgi należy złożyć, nie później niż 2 dni przed terminem wyjazdu, wniosek w kasie biletowej ŁKA lub przesłać go na adres przejazdgrupowy@lka.lodzkie.pl

Organizator przejazdu otrzymuje „Wniosek na przejazd grupy”, na podstawie którego są wydawane ulgowe bilety na przejazd grupy. Wniosek należy okazać w pociągu wraz z biletami na przejazd.

Reklama

fot: ŁKA

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama