Reklama
Reklama
Reklama

Łódź gospodarzem mistrzostw Polski. Jak daleko zajdzie UKS Nowa Łódź?

Czas < 1 min czytania
Łódź gospodarzem mistrzostw Polski. Jak daleko zajdzie UKS Nowa Łódź?

Treningi UKS-u NOWA Łódź (fot. facebook.com/uksnowalodz)

Po sprawnie i co najważniejsze, na wysokim poziomie zorganizowanym ostatniego turnieju Łódzkiej Ligi Unihokeja, hala Anilana będzie również areną zmagań mistrzostw Polski młodzików w unihokeju.

UKS Nowa Łódź powalczy o mistrzostwo Polski młodzików

Po zajęciu 3. miejsca w ogólnej klasyfikacji Łódzkiej Ligi Unihokeja, zespół UKS Nowa Łódź co prawda nie zakwalifikował się na mistrzostwa Polski młodzików, ale i tak zobaczymy łódzki zespół w turnieju finałowym. Wszystko za sprawą roli gospodarza, która przypadła właśnie drużynie UKS Nowa Łódź:

Reklama

To było ustalane z Polskim Związkiem Unihokeja. Jestem tam wiceprezesem i walczyłem o to, żebyśmy mieli  jedno swoje miejsce jako organizator. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w turnieju, a nie tylko go dla kogoś zorganizować – powiedział wiceprezes Polskiego Związku Unihokeja i trener UKS Nowa Łódź Robert Benkes.

Benkes jest podekscytowany wyzwaniem, jakie czeka młodzików łódzkiej drużyny i odwołując się do niedawnego turnieju w Kołaczkowie, uważa, że młodych łodzian stać na miejsce w środku stawki:

Reklama

Niedawno byliśmy w Kołaczkowie na turnieju z okazji 25-lecia UKS Kołaczkowo i tam nasze kategorie zajęły 5. i 3. miejsce. Myślę, że jakby chłopcy zagrali tak, jak tam, czyli z głową, to możemy się załapać na miejsce w połowie – dodał wiceprezes Polskiego Związku Unihokeja.

W dniach 11-12 czerwca łódzki zespół będzie podejmował w hali Anilany zespoły z całej Polski. Gościć w Łodzi będą doskonale znani już z Łódzkiej Ligi Unihokeja: UKS Dziewiątka Sieradz i LUKS „Góra” w Górze Św. Małgorzaty

Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź

Dodaj komentarz

Reklama