Maria Stenzel rozważa zmianę klubu! Odejdzie za granicę?

W akcji Maria Stenzel

Reklama

Czas < 1 min czytania

Sezon Ligi Siatkówki Kobiet 2019/2020 został przerwany i decyzją PLS zakończony. Ekipa Grota Budowlanych Łódź zajęła ostatecznie 5. miejsce. Niewykluczone, że były to ostatnie miesiące Marii Stenzel w łódzkiej drużynie.

Libero i jedna z najważniejszych zawodniczek Grota Budowlanych Łódź odpowiadała wczoraj na pytania użytkowników Instagrama w Instastory. Padały pytania o brak awansu na IO, o sposób przyjęcia zagrywki oraz o życie prywatne. Dwa pytania dotyczyły także przyszłości popularnej „Mery”, która w odpowiedzi nie owijała w bawełnę.

Reklama
fot. Instagram Maria Stenzel

Marysia Stenzel na swoim Instagramie napisała, że chciałaby spróbować swoich sił w ciekawym zagranicznym klubie, jeśli oczywiście będzie miała taką możliwość. Następstwem takiej odpowiedzi było kolejne pytanie, dotyczące zmiany barw klubowych. Libero reprezentacji Polski zdradziła, że zamierza rozejrzeć się za jakąś ofertą, która pozwoli jej opuścić Grota Budowlanych.

fot. Instagram Maria Stenzel

Odejście Stenzel byłoby dużym ciosem dla łódzkiego klubu. Prezes Marcin Chudzik oraz trener Błażej Krzyształowicz muszą być jednak przygotowani, że utalentowana siatkarka postanowi zmienić klubowe barwy, a Grot Budowlani będą musieli poszukać na rynku godnej zastępczyni Marysi Stenzel.

Reklama

Siatkówka

Reklama

Dodaj komentarz