Reklama
Reklama

Martin Kreuzriegler piłkarzem Widzewa

Czas < 1 min czytania
Martin Kreuzriegler piłkarzem Widzewa

Martin Kreuzriegler, Widzew Łódź, fot. Marcin Bryja

Widzew dokonał już drugiego w tym roku transferu. Jego piłkarzem został Martin Kreuzriegler.

Reklama

28-letni Austriak był ostatnio piłkarzem norweskiego klubu Sandefjord, tego samego, z którego Widzew sprowadził w piątek Kristoffera Hansen, 27-letniego skrzydłowego z Norwegii. Kreuzriegler jest obrońcą, dokładnie lewonożnym stoperem. W Widzewie rywalizować będzie przede wszystkim z kapitanem zespołu Danielem Tanżyną.

Austriak w przeszłości grał m.in. na drugim poziomie rozgrywkowym w swoim kraju, a także na Malcie.

Reklama

W poniedziałek piłkarz przeszedł w Łodzi wymagane badania, a potem podpisał kontrakt. We wtorek rano Widzew ogłosił, że Kreuzriegler związał się z klubem półtoraroczną umową. Grać będzie z numerem 33.

Reklama

– Szukałem klubu, który ma cel się rozwijać i jestem podekscytowany, że będziemy starali się zrealizować zadanie, jakim jest awans do ekstraklasy. To powód, dla którego tutaj trafiłem. Nie mogę się doczekać poznania nowych kolegów z drużyny i rozpoczęcia treningów.

Reklama
Martin Kreuzriegler

Szefowie Widzewa i trener Janusz Niedźwiedź od dawna podkreślali, że zamierzają zimą przeprowadzić dwa transfery: właśnie lewoskrzydłowego i lewego stopera. Wciąż jednak trwają prace nad ściągnięciem Bartłomieja Pawłowskiego, a niewykluczone, że także defensywnego pomocnika. W kadrze na tę pozycję jest w tej chwili tylko Marek Hanousek.

Piłka nożna

Martin KreuzrieglerWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama