Reklama
Reklama

Marzenie kibiców się spełniło. 22 kwietnia otwarcie stadionu ŁKS-u

Czas 2 min czytania
Marzenie kibiców się spełniło. 22 kwietnia otwarcie stadionu ŁKS-u

Na ostatnim meczu w sezonie 2018/2019 kibice skandowali: „Chcemy stadionu dla dumy tego regionu”. Ich marzenia spełnią się już 22 kwietnia podczas meczu ŁKS-u z Chrobrym Głogów.

Reklama

Nie tylko mecz. Wielkie święto na ŁKS-ie

Na ostatnim meczu w sezonie 2018/2019 kibice skandowali: „Chcemy stadionu dla dumy tego regionu”. Ich marzenia spełnią się już 22 kwietnia podczas meczu ŁKS-u z Chrobrym Głogów. Wszystko zacznie się o 16:00. Wtedy rozstawione zostaną strefy kibica. O 18:00 rozpocznie się uroczyste otwarcie, na którym wystąpią gwiazdy estrady. Jakie?

– Nie chcemy jeszcze zdradzać, będziemy stopniować napięcie, ale nie będziecie państwo zawiedzeni. Stawiamy na polskich wykonawców – zapowiedział Tomasz Salski.

Reklama

– Planujemy pochwalić się naszymi dzieciakami z akademii. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Polsat – wyjaśnił Salski. – Chcemy żeby na stadionie pojawiła się cała drużyna mistrzowska z 1998 roku. Niech to będzie wieczór, który połączy przeszłość z przyszłością – powiedział szef dwukrotnych mistrzów Polski.

– To będzie jeden z najpiękniejszych obiektów w Polsce. Zapraszam wszystkich łodzian na mecz otwarcia. Macie nowy dom – powiedziała Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. – Jestem przekonana, że stadion uda się otworzyć 22 kwietnia, chociaż musi jeszcze uzyskać niektóre zgody. Wierzę, że kierownikowi kontraktu uda się to zrobić – zakończyła Zdanowska.

Reklama

Bilety na ŁKS od 4 kwietnia

Sprzedaż biletów na mecz otwarcia rozpocznie się 4 kwietnia. Wcześniej, fani, którzy zakupili karnety będą mogli wybrać nowe miejsce na sektorze. Planowane są też pakiety rodzinne i karnet, na trzy ostatnie spotkania ŁKS-u rozgrywane na al. Unii w tym sezonie.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama