Reklama
Reklama

Mecze Fortuna 1. Ligi w Pay Per View

Czas < 1 min czytania
Mecze Fortuna 1. Ligi w Pay Per View

Fortuna 1. Liga w PPV

Aby oglądać mecze Fortuna 1 Ligi, nie trzeba już wykupywać miesięcznego abonamentu. Za 10 złotych można otrzymać dostęp do transmisji pojedynczego spotkania.

Reklama

To duża i oczekiwana zmiana. Pisaliśmy o tym kilka razy w ostatnich miesiącach.

Prawa do meczów zaplecza ekstraklasy ma Polsat, który pokazuje wybrane mecze na Polsacie Sport, a pozostałe na platformie Polsat Box Go. Za miesięczny abonament trzeba zapłacić 40 zł. Aż do dzisiaj, nie było możliwości wybrania tylko jednego meczu, tak jak było zanim Polsat Box Go zastąpił Iplę. Teraz wraca opcja zakupu dostępu do pojedynczych spotkań.

Reklama

– Wsłuchaliśmy się w głos tych kibiców, którzy są zainteresowani transmisjami z konkretnych meczów i wraz z naszymi partnerami wypracowaliśmy rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów – mówi w oficjalnym komunikacie Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Mecz Fortuna 1 Ligi za 10 złotych

Kibice będą mogli wykupić dostęp do wybranej transmisji na żywo w cenie 10 złotych. Po zakupieniu i wpisaniu specjalnego kodu aktywowany jest dostęp do transmisji, która wyświetla się w playerze udostępnianym przez Polsat Box Go. Wybraną transmisję można oglądać w przeglądarkach internetowych na komputerze lub telefonie z systemem Android.

Reklama

Co ważne, na zakupach dokonywanych przez kibiców zyskają kluby. Istotna część przychodów z każdej transakcji zasili budżet klubu, w którego centrum meczowym dokonany został zakup.

Reklama

Wszystkie informacje dotyczące zasad zakupu transmisji można znaleźć tutaj.

Piłka nożna

Fortuna 1 LigaŁKS ŁódźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama