Reklama
Reklama

Michał Rydz w ogniu pytań kibiców Widzewa. Czas na #WidzewRozmawia

Czas < 1 min czytania
Michał Rydz w ogniu pytań kibiców Widzewa. Czas na #WidzewRozmawia

Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź (fot. Marian Zubrzycki)

Widzew Łódź zorganizuje drugie spotkanie w ramach cyklu #WidzewRozmawia. Tym razem udział w twitterowym spotkaniu z kibicami czerwono-biało-czerwonych weźmie wiceprezes klubu – Michał Rydz.

Reklama

#WidzewRozmawia na Twitterze

Widzew chętnie korzysta z możliwości interakcji z kibicami. Przykładem takich działań są m.in. regularne audycje emitowane na żywo w radiu Widzew FM. Inną z możliwości „spotkania się” z sympatykami klubu są twitterowe pokoje, czyli jedna z najnowszych funkcji Twittera.

Pokoje na Twitterze to nic innego jak wirtualne miejsce dyskusji między użytkownikami serwisu. Widzew postanowił wykorzystać tę platformę, by umożliwić kibicom bezpośredni kontakt z władzami klubu.

Reklama

Przypomnijmy, że pierwszy oficjalny pokój zorganizowany przez Widzew odbył się pod koniec grudnia 2021 r. Jego gościem był prezes Mateusz Dróżdż. Drugie tego typu twitterowe spotkanie swoją obecnością uświetni wiceprezes Widzewa Michał Rydz.

CZYTAJ TAKŻE >>> Drugi trener Widzewa: Mecz z Legią może nam pomóc

Reklama

Jak zadać pytanie wiceprezesowi Widzewa?

#WidzewRozmawia z Michałem Rydzem odbędzie się w poniedziałek 28 marca o godzinie 19:00.

Reklama

Aby wziąć udział w spotkaniu i móc zadać własne pytanie, należy posiadać aktywne konto na Twitterze i obserwować oficjalny profil Widzewa. Po rozpoczęciu pokoju na profilu Klubu pojawi się post, za pośrednictwem którego będzie można dołączyć do dyskusji.

Co ważne, zadawać pytania mogą jedynie użytkownicy korzystający z Twittera z telefonu. Użytkownicy komputerów mogą wyłącznie słuchać dyskusji.

CZYTAJ TAKŻE >>> Nabór do redakcji Łódzkiego Sportu. Stażyści poszukiwani!

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama