Reklama
Reklama

Najlepszy piłkarz Widzewa pomoże innym

Czas < 1 min czytania
Najlepszy piłkarz Widzewa pomoże innym

Wybrany przez kibiców najlepszy zawodnik Widzewa, po każdym meczu będzie mógł wesprzeć cele charytatywne.

Reklama

Na stronie Widzewa czytamy:

Dzięki wsparciu firmy ET Promo w sezonie 2021/2022 każdy wybierany przez kibiców zawodnik meczu otrzyma bon o wartości 1000 złotych do przekazania na cele charytatywne.

Reklama

Począwszy od Karola Danielaka, który został wyróżniony w inauguracyjnym spotkaniu sezonu, każdy wybrany przez kibiców najlepszy zawodnik meczu dostanie możliwość wsparcia wybranej organizacji charytatywnej.

Sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo, która od kilku lat wspiera Widzew Łódź. ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem „od projektu do gotowego produktu”. Dzięki wsparciu firmy, zwycięzca każdego plebiscytu – oprócz bonu o wartości 1000 złotych do przekazania na cele charytatywne – otrzyma pamiątkową statuetkę, która wręczana będzie przed kolejnym meczem domowym.

Plebiscyt ma bardzo proste zasady. Po ostatnim gwizdku arbitra w aplikacji mobilnej pojawiają się nazwiska czterech piłkarzy Widzewa nominowanych do nagrody. Głosowanie jest możliwe w oficjalnej aplikacji Widzewa Łódź na dwa sposoby: poprzez powiadomienie push, które pojawia się od razu po zakończeniu spotkania lub przez kliknięcie w banner.

Reklama

Zachęcamy do brania udziału w wyborze najlepszego zawodnika Widzewa w każdym meczu sezonu 2021/2022!

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama