Napastnik Widzewa szybko znalazł nowy klub

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Napastnik Widzewa szybko znalazł nowy klub - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaKarol Czubak został zawodnikiem Arki Gdynia. Dopiero co informowaliśmy, że kontrakt Karola Czubaka z Widzewem został rozwiązany za porozumieniem stron, a napastnik już zdążył znaleźć nowy klub. Od teraz jego pracodawcą będzie Arka Gdynia. W Widzewie 21-latek rozegrał 17 meczów zdobył dwa gole i zanotował jedną asystę. Łódzki klub zapłacił za niego około 200 tysięcy złotych prowizji.

Karol Czubak został zawodnikiem Arki Gdynia.

Dopiero co informowaliśmy, że kontrakt Karola Czubaka z Widzewem został rozwiązany za porozumieniem stron, a napastnik już zdążył znaleźć nowy klub. Od teraz jego pracodawcą będzie Arka Gdynia. W Widzewie 21-latek rozegrał 17 meczów zdobył dwa gole i zanotował jedną asystę. Łódzki klub zapłacił za niego około 200 tysięcy złotych prowizji. To sporo, tym bardziej, że te pieniądze już się nie zwrócą. Teraz Czubak ma pomóc Arce w awansie do ekstraklasy, o czym mówił w wywiadzie dla strony klubowej:

Mam coś do udowodnienia, dlatego bardzo cieszę się, że dołączyłem do Arki. Wierzę, że pomogę zespołowi w awansie do Ekstraklasy i pokażę, że nie znalazłem się tu przypadkiem. Już nie mogę doczekać się debiutu w żółto-niebieskich barwach.

Szkoda, że nie udało mu się osiągnąć tego celu z Widzewem.

Fot: Arka Gdynia

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo