Reklama
Reklama
Reklama

Nie było niespodzianki. Mistrz Polski wygrywa z AZS-em PŁ UMED Cochise Burger Łódź [ZDJĘCIA]

Czas < 1 min czytania
Nie było niespodzianki. Mistrz Polski wygrywa z AZS-em PŁ UMED Cochise Burger Łódź [ZDJĘCIA]

2022.09.25 UNIHOKEJ

Reklama

Porażka wliczona w koszty

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź rozegrał świetne zawody w Gdańsku, gdzie w 1. kolejce unihokejowej Ekstraligi zawodnicy z Łodzi zainkasowali komplet punktów. Więcej na temat tego meczu przeczytać można tutaj

UKS Bankówka Zielonka, czyli zespół, z którym podopieczni Rafała Fijałkowskiego mierzyli się w 2. kolejce, chciał koniecznie poprawić swoje notowania. Mistrzowie Polski ulegli bowiem w pierwszym meczu wicemistrzom kraju, KS-owi Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3:5. Oznaczało to, że mistrzowie kraju przyjadą do Łodzi nastawieni tylko i wyłącznie na świetny mecz i wygraną. 

Reklama

Bardzo słaba pierwsza tercja zadecydowała

Niestety dla łódzkich fanów mecz w Hali MOSiR przy ul. Małachowskiego przebiegł po myśli mistrzów Polski. Łodzianie przegrali zawody już w pierwszej tercji, w której przyjezdni wygrali aż 5:0. Co prawda w kolejnych odsłonach gry było już o wiele lepiej, bo AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź wygrał 2:1 w drugiej tercji i zremisował 3:3 w trzeciej. Było to jednak zdecydowanie za mało, żeby myśleć nawet o remisie. 

Bramki dla gospodarzy zdobywali: Hubert Kwaśniewski x2, Rafał Fijałkowski, Marcin Hubicki i Kacper Tyczkowski. Po dwóch kolejkach wewnątrzklubowa klasyfikacja strzelców wygląda następująco:

Robert Krawczyk – 4 bramki
Hubert Kwaśniewski – 2 bramki
Kacper Tyczkowski – 2 bramki
Dawid Benkes – 1 bramka
Rafał Fijałkowski – 1 bramka
Marcin Hubicki – 1 bramka

Następny mecz AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź ponownie rozegra w Łodzi. Starcie z TLU Kala-Izolacje Toruń odbędzie się w niedzielę 9 października.

AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 5:9 UKS Bankówka Zielonka
1. 0:5
2. 2:1
3. 3:3

CZYTAJ TAKŻE>>>AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź ćwierćfinalistą Pucharu Polski

Reklama

ABY OBEJRZEĆ GALERIĘ, KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ


Reklama

Inne sporty

AZS PŁ UMED Cochise Burger ŁódźEkstraliga

Dodaj komentarz

Reklama