Reklama
Reklama
Reklama

Nikt nie wyszedł zawiedziony. Trening piłkarzy i wspaniały mecz siatkarek ŁKS-u

Czas < 1 min czytania
Nikt nie wyszedł zawiedziony. Trening piłkarzy i wspaniały mecz siatkarek ŁKS-u

fot: ŁKS

Kibice wspierali piłkarzy ŁKS-u. Piłkarze wspierali siatkarki ŁKS-u Commercecon.
Reklama

Piłkarze ŁKS-u trenują, a siatkarki ŁKS-u Commercecon grają. Obie sekcje łódzkiego klubu są liderami rozgrywek, w których biorą udział. Obie stworzyły zespoły, które dominują nad rywalami. Piłkarze mają najmniej straconych bramek w lidze, a siatkarki nie przegrały jeszcze nawet seta.

Reklama

Kibice przyszli na trening piłkarzy ŁKS-u

W poniedziałek przed meczem ŁKS-u Commercecon fani mogli obejrzeć trening piłkarzy. Zdjęcia kibiców z liderami Fortuna 1 Ligi zdominowały Twittera i Facebooka. Chyba nikt kto pojawił się na hybrydowym boisku na al. Unii nie wyszedł z niego rozczarowany. To kolejna akcja ŁKS-u w ramach skracania dystansu między kibicami, a drużyną.

Czytaj także: Co kibice ŁKS-u mają wspólnego z selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii?

Reklama

Piłkarze przyszli na mecz siatkarek ŁKS-u Commercecon

To nie wszystko, bo na meczu siatkarek pojawili się piłkarze ŁKS-u. Spotkanie oglądali Nacho Monsalve, Pirulo i Stipe Jurić. Oczywiście, to nie był pierwszy raz kiedy zawodnicy piłkarskiej sekcji oglądali mecz ŁKS-u Commercecon, ale kiedy w drużynie panowała zła atmosfera, ełkaesiacy raczej nie pojawiali się w hali Ziuny. Ełkaesianki mogły liczyć na wsparcie Maksymiliana Rozwandowicza i Michała Kołby podczas derbów Łodzi, Maciej Dąbrowski oglądał jeden z meczów w europejskich pucharach, a cała drużyna pojawiła się na play-offach w sezonie 2018/2019, w którym siatkarki zdobyły mistrzostwo Polski, a piłkarze wywalczyli awans do ekstraklasy. Nie jest tajemnicą, że Kazimierz Moskal, trener liderów Fortuna 1 Ligi jest fanem siatkówki. Może i on niedługo pojawi się w hali?

Czytaj także: Liderzy Fortuna 1 Ligi oklaskiwali liderki TauronLigi.

Reklama

Reklama

Piłka nożnaSiatkówka

ŁKS Commercecon ŁódźŁKS Łódź

Dodaj komentarz

Reklama