Reklama
Reklama

Noblebet: Piekielnie trudna przeprawa Widzewa na początek

Czas 2 min czytania
Noblebet: Piekielnie trudna przeprawa Widzewa na początek

LODZ. 22.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIALA N/Z STRZAL, BRAMKA, GOL, ULIO RODRIGUEZ, BARTLOMIEJ PAWLOWSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/400MM.PL

W pierwszym meczu nowego sezonu PKO Ekstraklasy Widzew Łódź zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Brązowy medalista ligi będzie zdecydowanym faworytem, a eksperci przewidują grad goli.

Na 3 tygodnie przed startem piłkarskiego sezonu 2022/2023 w Polsce kibice mogą powoli przygotowywać się do pierwszych meczów. Chociaż trwa domykanie kard klubów, bukmacherzy zachęcają interesującymi kursami, by już dzisiaj obstawiać wyniki par pierwszych kolejek PKO Ekstraklasy czy Fortuna 1 Ligi.

Reklama

Może to być dobra okazja między innymi dla fanów Widzewa Łódź, których ulubieńcy w starciu z Pogonią skazywani są na porażkę. Mając na uwadze ciągły brak wzmocnień w ofensywie klubu, co musi się przed startem ligi zmienić, a także wygraną w sparingu z mistrzem Polski Lechem Poznań (SZCZEGÓŁY), można mieć nadzieję, że po zamknięciu kadry Widzew będzie w stanie rzucić wyzwanie teoretycznie silniejszym i bogatszym rywalom.

KTO FAWORYTEM DO MISTRZOSTWA? ATRAKCYJNY KURS NA WIDZEW (WIĘCEJ)

Reklama

Warto mieć też na uwadze, że Pogoń walczyć będzie jednocześnie na dwóch frontach – krajowym i międzynarodowym, więc powinna być na innym etapie przygotowań, ale też uwaga jej zawodników i sztabu (z nowym pierwszym trenerem) może być rozproszona. W takiej sytuacji kurs 4.40 na remis Widzewa w Szczecinie może pozwolić pozytywnie przywitać się graczom Noblebet z nowym sezonem PKO Ekstraklasy.

Sprawdź pełną ofertę Noblebet

Zwycięstwo łodzian w ligowej inauguracji wyceniane jest aż na 6.50 co tylko potwierdza, że eksperci nie dają nieobliczalnej drużynie Janusza Niedźwiedzia dużych szans na powodzenie. Za wygraną Pogoni Noblebet zapłaci z kolei po kursie 1.62. Analitycy firmy przewidują też minimum dwie bramki w tym meczu. Za zdarzenie „powyżej 1,5 gola” płacą bowiem tylko 1.25, a za „powyżej 2,5 gola” 1.90. Zatem nawet 3 bramki w tym meczu wydają się być prawdopodobne.

Reklama

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ KURSÓW NOBLEBET NA MECZ POGOŃ – WIDZEW (SZCZEGÓŁY)

Reklama

 *Polski Bukmacher Sp. z o.o. organizujący zakłady wzajemne – bukmacherskie na stronie noblebet.pl posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych w Internecie. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Piłka nożna

PKO EkstraklasaPogoń SzczecinWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama