Reklama
Reklama
Reklama

Nowy herb na stadionie Widzewa gotowy na ligowy klasyk

Czas < 1 min czytania
Nowy herb na stadionie Widzewa gotowy na ligowy klasyk

Nowy herb na stadionie Widzewa / fot. Bartosz Jankowski

Od strony al. Piłsudskiego stadion Widzewa Łódź przyozdobiony został nowym, większym herbem klubowym. Jego poprzednik zawiśnie z drugiej strony obiektu.

Dzięki temu informacja o tym, którego klubu domem jest stadion przy al. Piłsudskiego 138 będzie jeszcze lepiej widoczna. O jasność przekazu zadbają nie tylko większe rozmiary herbu, ale też efektowne oświetlenie, które sprawi, że również w nocy nikt nie będzie miał wątpliwości, jaki obiekt właśnie mija.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: Widzew wyprowadzi się ze stadionu? Klub rozgląda się za nowymi biurami

Widzew Łódź na kibiców zawsze może liczyć

Umieszczenie na stadionie nowego, zdecydowanie większego herbu nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie kibiców. Inwestycja została bowiem sfinansowana z budżetu Klubu, a także ze środków wpłaconych na fundusz Widzew Plus (kibice zasilać go mogą cały czas – WIĘCEJ). Dotychczasowy herb umieszczony zostanie z drugiej strony stadionu, skąd będzie widoczny dla przyjeżdżających do Łodzi pasażerów kolei.

Reklama

– Cieszymy się, że przy wsparciu kibiców możemy urzeczywistniać kolejne inicjatywy. Pojawienie się nowego herbu było bardzo ważną inwestycją dla wizerunku naszego Klubu. Na co dzień musimy się mierzyć z wieloma przeciwnościami, ale jeśli chodzi o współpracę z kibicami – układa się ona wzorowo i jestem dumny, że wspólnie udało się zrealizować ten projekt – powiedział Mateusz Dróżdż, prezes zarządu Widzew Łódź S.A.

>>> WYWIAD ŁS. Mistrz Polski z Widzewem: „Legię można ograć” <<<

Klasyk Widzew – Legia w nowej scenerii

Przy okazji ostatniego meczu domowego czerwono-biało-czerwonych (z Lechią Gdańsk) uroczyście otwarty został zlokalizowany na trybunie C sektor im. śp. Krzysztofa Surlita (C8). Przed meczem w związku z tym odbyła się specjalna ceremonia, której udział wzięła rodzina widzewskiej legendy.

Reklama

Pierwszą okazją meczową do podziwiania nowego herbu będzie z kolei piątkowe starcie ligowe Widzewa Łódź z Legią Warszawa. Spotkanie rozpocznie się 12 sierpnia o godzinie 20:30, więc będzie okazja, by po meczu zobaczyć herb w pełnym oświetleniu.

Piłka nożna

PKO Ekstraklasastadion WidzewaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama