Reklama
Reklama

Nowy widzewski autokar już prawie gotowy! [WIDEO]

Czas < 1 min czytania
Nowy widzewski autokar już prawie gotowy! [WIDEO]

Widzewski autokar już prawie gotowy (fot. Widzew TV)

Trwają prace nad nowym widzewskim autokarem. Przypomnijmy, że piłkarze beniaminka PKO Ekstraklasy mają nim wyruszyć już na pierwszy mecz w sezonie.

Widzewski autokar będzie wizytówką klubu

Widzew to jeden z niewielu tak rozpoznawalnych klubów piłkarskich w Polsce, który nie ma swoje własnego obrandowanego autokaru. W ciągu najbliższych dni to jednak ulegnie zmianie. Prezes Mateusz Dróżdż na antenie Widzew.FM przyznał, że klubowy odpowiednio oklejony autokar to rzecz absolutnie niezbędna w takim klubie jak Widzew.

Reklama

Jak wynika z opisu przedmiotu zamówienia, nowy widzewski autokar ma być całkiem luksusowy i ma być wyposażony m.in. komfortowe fotele o grubości siedzenia 15 cm i grubości oparcia 10 cm, gniazda 230 V oraz USB do zasilania urządzeń mobilnych dla każdego pasażera, wejście HDMI dla trenera, indywidualną klimatyzację dla pasażerów, ekspres do kawy i zamykane schowki nad fotelami.

Autokar, którego rok produkcji nie może być wcześniejszy niż 2015, ma mieć także możliwość demontażu siedzeń według własnych potrzeb oraz montażu stolika.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Oficjalnie. Były kapitan Widzewa zakotwiczył w I lidze

Widzewski autokar już prawie gotowy

Klub w swoich mediach społecznościowych opublikował krótki filmik, który przedstawia prace przy brandowaniu nowego klubowego autokaru. Swoje w tym przypadku zrobili także kibice, bo zrzutka wśród kibiców na branding autokaru dla drużyny Widzewa przerosła wszelkie oczekiwania.

Reklama

Przypomnijmy, że rozmowie z „Łódzkim Sportem” wiceprezes Widzewa Michał Rydz zdradził, że piłkarze Widzewa na 100% pojadą nowym obrandowanym autokarem już na pierwszy mecz w sezonie. Co ciekawe, będzie to jeden z najdłuższych wyjazdów w sezonie, bo łódzki zespół w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy zagra w Szczecinie z Pogonią.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> WYWIAD ŁS! Michał Rydz: „Zrobiliśmy wszystko, by nowe koszulki pojawiły się o czasie”

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama