Reklama
Reklama
Reklama

Oficjalnie. Maciej Wolski opuszcza ŁKS. Zagra w PKO Ekstraklasie

Czas < 1 min czytania
Oficjalnie. Maciej Wolski opuszcza ŁKS. Zagra w PKO Ekstraklasie

LODZ. 03.05.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA LKS LODZ - WIDZEW LODZ N/Z DOMINIK KUN, MACIEJ WOLSKI FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Maciej Wolski nie jest już piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego. Na transfer definitywny 25-letniego piłkarza zdecydowała się Stal Mielec.

Udane cztery lata Wolskiego w ŁKS-ie

Wychowanek Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie spędził w Łódzkim Klubie Sportowym aż cztery i pół roku, przechodząc z ełkaesiakami długą drogę wiodącą od drugoligowych boisk do ekstraklasy, a i regularnie pojawiał się w składzie ŁKS-u także w trakcie dwóch ostatnich sezonów na zapleczu piłkarskiej elity.

Reklama

Jeden z najwszechstronniejszych piłkarzy łódzkiego zespołu ostatnich lat pełnił w drużynie rolę kolejno defensywnego pomocnika, bocznego obrońcy i skrzydłowego, stając się tym samym bardzo ważną częścią drużyny i bezpośrednim uczestnikiem najważniejszych wydarzeń w tym okresie, w tym wspomnianych dwóch awansów.

CZYTAJ TAKŻE >>> ŁKS testuje piłkarza z Belgii

Reklama

Maciej Wolski zagra w ekstraklasie

W sumie zawodnik rozegrał w barwach ŁKS-u 134 spotkania (z czego 27 w ekstraklasie i 85 na jej zapleczu), zdobył 8 goli, do tego zanotował 6 asyst. Majowy mecz z Odrą Opole okazał się ostatnim występem piłkarza w ŁKS-ie.

Na transfer definitywny 25-letniego obrońcy zdecydowała się Stal Mielec, która w ubiegłym sezonie zajęła 14. miejsce w PKO BP Ekstraklasie.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama