Reklama
Reklama

Paweł Tomczyk zapowiada kilkanaście goli dla Widzewa

Czas < 1 min czytania
Paweł Tomczyk zapowiada kilkanaście goli dla Widzewa

Paweł Tomczyk Fot. Marian Zubrzycki

Gol w ostatniej kolejce to zapowiedź kilkunastu w następnych rozgrywkach – pisze w mediach społecznościowych Paweł Tomczyk, napastnik Widzewa.

Reklama

22-latek ma za sobą bardzo nieudaną rundę. W naszym rankingu piłkarzy, którzy zawiedli (tutaj) w zakończonym w niedzielę sezonie, zajął bardzo wysokie drugie miejsce. Zasłużenie, proszę pana, zasłużenie. Jeszcze raz, może już po raz ostatni przypomnimy, że Tomczyk strzelił w całej rundzie tylko dwa gole, z czego jednego z karnego. Dwie jedenastki zmarnował. Ale było, minęło.

Swoją pierwszą bramkę z gry 22-letni napastnik zdobył w ostatnim sezonie. Mamy nadzieję, że to początek serii, bo Tomczyk zostaje w Widzewie na kolejny sezon. Ten gol na pewno dodał mu pewności siebie. Na instagramie wrzucił swoje zdjęcie, na którym cieszy się z bramki, i podpisał je:

Reklama

„To nie był dobry sezon. To nie był nawet słaby sezon. Ale gorszy czas już za mną. Gol w ostatniej kolejce to zapowiedź kilkunastu w następnych rozgrywkach. Ja to wiem. Zrobię wszystko, by spełnić oczekiwania i pomóc w awansie” – napisał.

Trzymamy za słowo i trzymamy kciuki!

Reklama

Piłka nożna

paweł tomczykWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama