Siatkarze PGE Skry nie wylecieli na mecz do Bułgarii.
Siatkarze PGE Skry Bełchatów dzień po spotkaniu z Indykpolem AZS Olsztyn planowali wylecieć do Bułgarii, gdzie w ramach Pucharu CEV mieli zmierzyć się z Neftochimikiem Burgas. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, siatkarze po przejściu odprawy dowiedzieli się, że nie zostaną przyjęci w Bułgarii. - Sytuacja jest irytująca. W nocy Bułgaria zaliczyła Polskę do czerwonej strefy. Oprócz szczepienia wymagany jest test PCR. Zostaliśmy odprawieni, a strona bułgarska odmówiła przyjęcia grupy. - powiedział Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów.
Czy Skrze uda się dotrzeć do Bułgarii? Mecz z Neftochimikiem zaplanowano na wtorek, 11 stycznia.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.