Reklama
Reklama

PGE Skra nie składa broni. „Spodziewamy się pięciu spotkań”

Czas < 1 min czytania
PGE Skra nie składa broni. „Spodziewamy się pięciu spotkań”

Karol Kłos Fot. skra.pl

- Spodziewamy się pięciu spotkań, a jeśli ta rywalizacja skończy się szybciej, to jedna z drużyn będzie zadowolona - powiedział Karol Kłos, środkowy PGE Skry Bełchatów.

Stan rywalizacji w meczu o brązowy medal mistrzostw Polski to 1:1. Pierwsze spotkanie wygrała Aluron CMC Warta Zawiercie, chociaż PGE Skra Bełchatów miała wszystko w swoich rękach, bo prowadziła w tie-breaku. Z drugiego meczu bełchatowianie wyszli zwycięsko, chociaż też potrzebne było pięć setów. Medal zdobędzie drużyna, która wygra trzy spotkania.

Reklama

PGE Skra będzie potrzebowała pięciu meczów?

PGE Skra we wtorek o 17:30 zagra w hali Energia. –  Tak w tym sezonie wyglądają nasze mecze przeciwko sobie. Potrzeba nam dużo cierpliwości i spokoju, żeby te wszystkie trudne sytuacje rozwiązywać. Najważniejsze, że wytrzymaliśmy do końca i w najważniejszych sytuacjach podjęliśmy dobre decyzje. Ten mecz w Bełchatowie rozegrał się właśnie o to. Gdybyśmy podjęli dwie lepsze decyzje to rozmawialibyśmy teraz inaczej, ale to jest już historia. Najważniejsze, że wróciliśmy do grania i wszystko jest otwarte. Nadal kwestia medalu jest nierozstrzygnięta i będziemy się bić o niego do końca – powiedział Radosław Kolanek, nowy trener PGE Skry.

PGE Skra wygra pierwszego seta? Kurs 1.67 w LV BET

Reklama

Nie ma co się spodziewać, że będzie krócej. Myślę, że cały czas ta gra będzie na styku, bo po dwóch stronach siatki spotkały się po prostu bardzo podobne drużyny Tak, spodziewamy się pięciu spotkań, a jeśli ta rywalizacja skończy się szybciej, to jedna z drużyn będzie zadowolona – uważa Karol Kłos, środkowy PGE Skry, który jest jednym z najlepszych zawodników fazy play-off. – Trenujemy codziennie po dwie godziny, ładujemy po 150 skoków dziennie, więc wydaje mi się, że jesteśmy na to gotowi. Trzeba między meczami jak najlepiej i jak najwięcej odpocząć, zregenerować siły i ruszać na kolejne spotkanie – zapowiedział Kłos.

Atanasijveić zdobędzie 15 punktów? Kurs 3.5 w LV Bet

SPONSOREM PGE SKRY BEŁCHATÓW JEST CEGIELNIA GRABARZ. SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Reklama

***

PGE Skra Bełchatów – Aluron Warta CMC Zawiercie

wtorek 10 maja 2022 r., 17:30

Reklama

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów

Dodaj komentarz

Reklama