Reklama
Reklama
Reklama

Pierwsza taka gala MMA w Polsce już w czerwcu w Rzgowie

Czas < 1 min czytania
Pierwsza taka gala MMA w Polsce już w czerwcu w Rzgowie

Fot. Facebook Anaconda Team

4 czerwca organizacja Anaconda Fight League będzie gospodarzem wyjątkowej gali MMA, która odbędzie się na parkingu centrum handlowego Ptak Outlet w Rzgowie.

Pierwszy raz w Polsce gala mieszanych sztuk walki odbędzie się na zewnątrz. Miejscem tego wydarzenia będzie parking nieopodal rzgowskiej siłowni  Sassy Gym, zlokalizowanej w kompleksie Ptak Outlet. To właśnie ten klub jest miejscem treningów fighterów z ekipa Anaconda Team, która stanowi trzon organizacji Anaconda Fight League. Zespół ten postał w sierpniu 2021 roku i mimo trwającej pandemii szybko rósł w siłę, zyskując dużą popularność w regionie. Od tego czasu w ramach AFL zorganizowane zostały już dwie lokalne gale MMA, które odbywają się średnio co kwartał.

Reklama

Kolejną galą organizowaną przez AFL będzie Anaconda Fight League 3: Parking Edition, która odbędzie się 4 czerwca. To będzie pierwsze tego typu wydarzenie w kraju. W ramach wydarzenia przewidziano 14 walk, 11 w kategorii semi pro i 3 zawodowe.

Bilety na galę można kupować w siedzibie Sassy Gym (Rzgów, Żeromskiego 6, obok Ptak Outlet). Cena wejściówki na trybuny to 120 zł, a zaproszenia VIP 300 zł. Zainteresowane firmy mogą nadal dołączyć do grona partnerów i sponsorów wydarzenia. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie (533 193 553) i mailowo (AFL@SASSYGYM.PL), a szczegóły dostępne są również na profilu Sassy Gym na Facebooku (SPRAWDŹ).

Reklama

***

Sassy Gym to nie tylko w pełni wyposażona nowoczesna siłownia o powierzchni 2300 m2, ale też 650 m2 strefy fight z ringiem i klatką do MMA. W ofercie klubu znajduje się też wiele zajęć, ja treningi siłowe, obwodowe, cross czy rowery.

Reklama

Inne sporty

MMASassym Gymsporty walkisztuki walki

Dodaj komentarz

Reklama