Karnetów na Widzew już prawie nie ma!

Opublikowano:
Autor:

Karnetów na Widzew już prawie nie ma! - Zdjęcie główne
Autor: Martyna Kowalska / widzew.com

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaKibice Widzewa kolejny raz potwierdzają, że ich miłość do klubu jest bezwarunkowa. Mimo fatalnego sezonu ligowego i znacznej podwyżki cen, już w pierwszym etapie sprzedaży rozeszły się prawie wszystkie abonamenty.
reklama

Kibice już Widzewowi wybaczyli

W zeszłym sezonie kibice Widzewa latem kupili 15 705 karnetów, tradycujnie nabywając pełną dostępną pulę. Obecnie zakończył się pierwszy etap sprzedaży karnetów na nowy sezon, czyli tak naprawdę ich przedłużania na dotychczasowych miejscach. Każdy posiadacz abonamentu miał w tym czasie prawo zachować zeszłoroczną lokalizację, bez konieczności ścigania się o nią z kimkolwiek. Ograniczał go tylko harmonogram czasowy. Klub na takie działania dał fanom 7 dni, od 17 do 23 czerwca włącznie.

24 czerwca wypada przerwa techniczna, a dzień później możliwość przedłużenia karnetu ze zmianą miejsc dostaną członkowie Klubu 1910. Pozostali karnetowicze zmienić miejsce będą mogli w etapie III, od 26 do 29 czerwca. Na 30 czerwca przypada kolejna przerwa techniczna, następnie dzień na zakup nowych karnetów, jeśli takie będą dostępne, otrzyma Klub 1910. 2 lipca to kolejna przerwa techiczna, a 3 lipca ruszy sprzedaż otwarta pozostałych abonamentów. Jeśli w ogóle do niej dojdzie to zapewne, jak w poprzednich latach, potrwa od kilku do kilkudziesięciu sekund...

reklama

Dla kibiców, którzy czekają na ostatni etap sprzedaży karnetów nie mamy dobrych wiadomości. Mimo że Widzew do końca sezonu walczył o utrzymanie w lidze, a po drodze przegrał sporo meczów, generując falę negatywnych emocji u swoich fanów, a ogłaszając plany sprzedaży karnetów na kolejne rozgrywki zafundował im dodatkowo nawet 20-25% podwyżki, w otwartej sprzedaży karnetów pewnie w ogóle nie będzie lub zostanie ich garstka. W pierwszej fazie dystrybucji przedłużyć karnety zdecydowało się bowiem prawie 14 tysięcy osób!

Karnety na Widzew będą dziedziczone?

Obecnie licznik wskazuje 13 906 (stan na godzinę 13:30) i mimo przerwy technicznej cały czas nieznacznie rośnie, bo finalizowane są rozpoczęte wcześniej transakcje, chociażby poprzez księgowanie tradycyjnych przelewów. To 90 procent wszystkich sprzedanych przed rokiem karnetów. Jak widać zdecydowana większość fanów nie tylko zdecydowała się pozostać z klubem w nowych okolicznościach, ale też... odnalazła już na dobre swoje miejsce w Sercu Łodzi. Jeszcze kilka lat i zapewne będzie można otwarcie mówić o dziedziczeniu karnetów, zwłaszcza że klub nie widzi nic złego w przepisywaniu ich na nowe osoby.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo