Jerzy Brzęczek wysłał zaproszenie do 23 piłkarzy. Wezmą udział w meczach kwalifikacyjnych do turnieju finałowego mistrzostw Europy. Polacy zagrają z Armenią (27 marca o godzinie 18 w Radomiu) oraz z Czarnogórą (31 marca o godzinie 14 w Tuzi).
Marcel Krajewski grał już w drużynie Brzęczka. Ta radzi sobie naprawdę dobrze. W tym sezonie PKO BP Ekstraklasy wystąpił w 19 ligowych meczach. U trenera Aleksandara Vukovicia jest podstawowym zawodnikiem, gra na prawym wahadle.
Powołania do kadry młodzieżowej:
Bramkarze: Sławomir Abramowicz (Jagiellonia Białystok), Marcel Łubik (Górnik Zabrze), Oliwier Zych (Raków Częstochowa).
Obrońcy: Igor Drapiński (Piast Gliwice), Michał Gurgul (Lech Poznań), Marcel Krajewski (Widzew Łódź), Filip Luberecki (Motor Lublin), Miłosz Matysik (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Wojciech Mońka (Lech Poznań), Wiktor Nowak (Wisła Płock), Kacper Potulski (1. FSV Mainz 05, Niemcy).
Pomocnicy: Szymon Bartlewicz (Chrobry Głogów), Dawid Drachal (Jagiellonia Białystok), Kacper Duda (Wisła Kraków), Jan Faberski (PEC Zwolle, Holandia), Filip Kocaba (Zagłębie Lubin), Mateusz Kowalczyk (GKS Katowice), Antoni Kozubal (Lech Poznań), Maciej Kuziemka (Wisła Kraków), Kacper Urbański (Legia Warszawa), Wojciech Urbański (Legia Warszawa).
Napastnicy: Daniel Mikołajewski (Parma Calcio 1913, Włochy), Marcel Reguła (Zagłębie Lubin).
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.