Piłkarze ŁKS-u, w przyszłym tygodniu rozegrają na al. Unii aż trzy mecze. Można już kupować bilety. Kasy będą otwarte od środy.
Rozpoczyna się sprzedaż biletów na mecze ŁKS-u. W następnym tygodniu łodzianie rozegrają aż trzy spotkania. W sobotę zagrają z Koroną Kielce, w środę z Puszczą Niepołomice, a w niedzielę ze Stomilem Olsztyn. Wejściówki dostępne są na stronie internetowej (kliknij tutaj), oraz w kasach. Można również odbierać karnety zakupione na rundę wiosenną. Poniżej prezentujemy harmonogram otwarcia kas.
Harmonogram sprzedaży w kasach (kasy od al. Unii)
- środa (2 marca): godz. 15.00 – 19.00
- czwartek (3 marca): godz. 12.00 – 16.00
- piątek (4 marca) godz. 15.00 – 19.00
- sobota (5 marca – dzień meczu z Koroną): godz. 10.00 – 13.30
- niedziela – nieczynne
- poniedziałek (7 marca) godz. 15.00 – 19.00
- wtorek (8 marca) godz. 12.00 – 16.00
- środa (9 marca – dzień meczu z Puszczą): godz. 15.00 – 19.00 (karnety na wiosnę nie obowiązują)
- czwartek (10 marca) godz. 15.00 – 19.00
- piątek (11 marca) godz. 12.00 – 16.00
- sobota (12 marca – dzień meczu ze Stomilem): godz. 15.00 – 19.00
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.