Trener ŁKS-u: "Balonik był napompowany mocno"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Trener ŁKS-u: "Balonik był napompowany mocno" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaMarcin Pogorzała, trener ŁKS-u, wierzy, że jego zespół otrząsnął się po porażce z Chrobrym Głogów. Przegrana w meczu otwarcia była o tyle dotkliwa, że ełkaesiacy znowu wypadli z miejsc barażowych. - W piątkowy wieczór humory były złe dlatego, że zawiedliśmy bardzo wiele osób, które nas fantastycznie dopingowały. Zawiedliśmy też samych siebie, bo to dla nas było coś więcej niż mecz.

Marcin Pogorzała, trener ŁKS-u, wierzy, że jego zespół otrząsnął się po porażce z Chrobrym Głogów. Przegrana w meczu otwarcia była o tyle dotkliwa, że ełkaesiacy znowu wypadli z miejsc barażowych. - W piątkowy wieczór humory były złe dlatego, że zawiedliśmy bardzo wiele osób, które nas fantastycznie dopingowały. Zawiedliśmy też samych siebie, bo to dla nas było coś więcej niż mecz. Sobota i niedziela były czasem na przemyślenia, rozmowy i na to, żeby zebrać się w sobie po raz kolejny i udowodnić to, co kiedyś często powtarzałem – nigdy się nie poddawaj. Nie chcę za dużo mówić, bo przed ostatnim meczem było dużo rozmów, dywagacji na temat tego, jak będzie wyglądało to w związku z otwarciem – balonik był napompowany mocno. Skupiamy się na pracy, żeby jak najlepiej się przygotować. Arka ma też o co grać i patrząc na ich formę, to oni są faworytem, a my po prostu chcemy udowodnić, że mamy sportową złość - powiedział Pogorzała.

Ełkaesiacy będą mieli sześć dni na przygotowanie się do derbów Łodzi. – Najbliższe mikrocykle są specyficzne – ten dobiegający końca przed meczem z Arką i ten przed meczem z Widzewem. Czasu jest wystarczająco dużo, żeby zregenerować się po meczach i dojść do siebie. Nie było potrzeby o tym mówić, ale w naszym zespole występowały choroby i infekcje. Na tym etapie najważniejsze jest, żeby się zregenerować i dobrze przygotować pod względem taktycznym, żeby odbudować mental po ostatnim meczu. Nad tymi rzeczami pracujemy - wyjaśnił trener ŁKS-u.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo