W Rakowie zbudował mistrzowską drużynę. Będzie rządził ŁKS-em?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W Rakowie zbudował mistrzowską drużynę. Będzie rządził ŁKS-em? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaZ Rakowem zdobył mistrzostwo. Z Wartą wywalczył utrzymanie. Teraz będzie rządził ŁKS-em? Tomasz Salski, właściciel ŁKS-u zapowiedział, że zmieni sposób zarządzania dwukrotnymi mistrzami Polski. Wcześniej, szef beniaminka zatrudnił Jarosława Olszowego, odpowiedzialnego za finanse i zarządzanie klubem.

Z Rakowem zdobył mistrzostwo. Z Wartą wywalczył utrzymanie. Teraz będzie rządził ŁKS-em?

Tomasz Salski, właściciel ŁKS-u zapowiedział, że zmieni sposób zarządzania dwukrotnymi mistrzami Polski. Wcześniej, szef beniaminka zatrudnił Jarosława Olszowego, odpowiedzialnego za finanse i zarządzanie klubem. Organizacją zajął się Michał Antczak. Za komunikację i sprzedaż odpowiada Michał Frontczak. Salski nadal miał wpływ na decyzje podejmowane w pionie spor

Zainteresował Cię ten tekst?

Zaloguj się i czytaj dalej

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo