W Rakowie zbudował mistrzowską drużynę. Będzie rządził ŁKS-em?
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Piłka nożnaZ Rakowem zdobył mistrzostwo. Z Wartą wywalczył utrzymanie. Teraz będzie rządził ŁKS-em? Tomasz Salski, właściciel ŁKS-u zapowiedział, że zmieni sposób zarządzania dwukrotnymi mistrzami Polski. Wcześniej, szef beniaminka zatrudnił Jarosława Olszowego, odpowiedzialnego za finanse i zarządzanie klubem.
Z Rakowem zdobył mistrzostwo. Z Wartą wywalczył utrzymanie. Teraz będzie rządził ŁKS-em?
Tomasz Salski, właściciel ŁKS-u zapowiedział, że zmieni sposób zarządzania dwukrotnymi mistrzami Polski. Wcześniej, szef beniaminka zatrudnił Jarosława Olszowego, odpowiedzialnego za finanse i zarządzanie klubem. Organizacją zajął się Michał Antczak. Za komunikację i sprzedaż odpowiada Michał Frontczak. Salski nadal miał wpływ na decyzje podejmowane w pionie spor
Zainteresował Cię ten tekst?
Zaloguj się i czytaj dalej
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE