Siatkarki ŁKS-u Commercecon i piłkarze ŁKS-u zapraszają w niedzielę na al. Unii.
Antonio Dominugez w hali Józefa Żylińskiego, Roberta Ratzke na stadionie Władysława Króla. Tak wielosekcyjny ŁKS zaprasza na niedzielę. Na pewno warto się pojawić, bo o 12:40 piłkarze zmierzą się z GKS-em Tychy, a o 20:30 siatkarki będą rywalizowały z Budowlanymi w derbach Łodzi. Oba pojedynki są ciekawe, a dzięki współpracy między sekcjami wyprodukowany został przyjemny dla oka klip promujący niedzielne wydarzenia. Teraz wszystko w rękach sportowców, którzy muszą zagrać na miarę oczekiwań biało-czerwono-białych kibiców.

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.