Kolejny piłkarz ŁKS-u wyróżniony.
Pirulo został wybrany na najlepszego prawego pomocnika jesieni. Skrzydłowy bardzo dobrze wszedł w rozgrywki, chociaż do formy jaką prezentował za kadencji Wojciecha Stawowego sporo mu brakowało. Dzięki jego bramkom ŁKS wygrał z Miedzią Legnica. Po spotkaniu z obecnym liderem Fortuna 1 Ligi, Hiszpan zaciął się i przestał strzelać. Dołożył jeszcze gola w zremisowanych derbach Łodzi. W ostatnich siedmiu kolejkach nie zanotował bramki, ani asysty, ale nadal potrafił dać dużo drużynie, często biorąc na siebie odpowiedzialność za rozgrywanie.
W głosowaniu Forutny 1 Ligi, Pirulo rywalizował z Damianem Chmielem i Jackiem Podgórskim.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.