Piłkarz Widzewa graczem kolejki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Piłkarz Widzewa graczem kolejki? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaTo Jordi Sanchez, który w meczu Widzewa z Piastem Gliwice strzelił gola i miał bardzo duży udział przy drugim, którego autorem był Kristoffer Normann Hansen. Łódzka drużyna pokonała Piasta 2:1 i rzeczywiście Hiszpan należał do najlepszych graczy na boisku. Znalazł się też, razem z Patrykiem Stępiński, w jedenastce kolejki ligi. Teraz czas na wybór gracza tej serii spotkań. Nominowani są, oprócz Jordiego, także Łukasz Bejger ze Śląska Wrocław, Said Hamulić ze Stali Mielec oraz Dusan Kuciak z Lechii Gdańsk.

To Jordi Sanchez, który w meczu Widzewa z Piastem Gliwice strzelił gola i miał bardzo duży udział przy drugim, którego autorem był Kristoffer Normann Hansen. Łódzka drużyna pokonała Piasta 2:1 i rzeczywiście Hiszpan należał do najlepszych graczy na boisku. Znalazł się też, razem z Patrykiem Stępiński, w jedenastce kolejki ligi.

Teraz czas na wybór gracza tej serii spotkań. Nominowani są, oprócz Jordiego, także Łukasz Bejger ze Śląska Wrocław, Said Hamulić ze Stali Mielec oraz Dusan Kuciak z Lechii Gdańsk. Głosowanie już trwa. Wiecie co robić.

Rozwiń
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo