Piłkarze ŁKS-u dostali zaległe wypłaty

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Piłkarze ŁKS-u dostali zaległe wypłaty - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaZaległości finansowe wobec piłkarzy ŁKS-u zostały uregulowane. Piłkarze ŁKS-u przez kilka miesięcy nie dostawali pensji. Klub znalazł się pod ścianą, bo niektórzy zawodnicy chcieli rozwiązywać kontrakty. Jeszcze dłużej na wypłaty czekali gracze z drużyny rezerw. Zaległości sięgały rundy wiosennej sezonu 2020/2021.

Zaległości finansowe wobec piłkarzy ŁKS-u zostały uregulowane.

Piłkarze ŁKS-u przez kilka miesięcy nie dostawali pensji. Klub znalazł się pod ścianą, bo niektórzy zawodnicy chcieli rozwiązywać kontrakty. Jeszcze dłużej na wypłaty czekali gracze z drużyny rezerw. Zaległości sięgały rundy wiosennej sezonu 2020/2021.

W weekend władze łódzkiego klubu uregulowały większą część zaległości. Resztę piłkarze mają dostać jeszcze przed derbami Łodzi. Dwóch zawodników ŁKS-u, którzy pragną pozostać anonimowi potwierdziło nam, że pieniądze trafiły na ich konta bankowe.

Na meczu z Arką Gdynia pojawił się Marcin Gortat. Znany koszykarz i kibic KS-u, znajduje się na liście najbogatszych Polaków Forbesa. Gortat za czasów "Nowej Generacji" ratował ŁKS pożyczką, której nigdy nie odzyskał. Pojawiły się pogłoski, że to za jego sprawą pieniądze znalazły się w spółce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo