Reklama
Reklama
Reklama

Pokaz świateł na stadionie ŁKS-u. Będzie się działo! [WIDEO]

Czas < 1 min czytania
Pokaz świateł na stadionie ŁKS-u. Będzie się działo! [WIDEO]

fot. ŁKS Łódź

Jedną z atrakcji otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla będzie pokaz świateł. Czego mogą spodziewać się kibice? Spiker klubu z al. Unii uchylił w mediach społecznościowych rąbka tajemnicy...

ŁKS przygotował na wieczór otwarcia nowego stadionu szereg atrakcji. Już od 16:00 dostępna będzie specjalna strefa kibica, w której swoje stanowiska rozstawią sponsorzy klubu – będzie można m.in. zagrać na konsoli, spróbować swoich sił na miniaturowym boisku czy… zrelaksować się podczas masażu dłoni. Od 18:00 centrum wydarzeń będzie już stadion. Zaplanowano m.in. ceremonię odznaczenia klubowych legend, przemówienie Tomasza Salskiego, występy Margaret, Zbigniewa Maciasa i zespołu The Bootels oraz pokaz świateł w rytm „Prząśniczki” Stanisława Moniuszki. Czego mogą spodziewać się kibice ŁKS-u? Rąbka tajemnicy uchylił spiker ŁKS-u, Kamil Janiszewski, który na swoim facebookowym profilu udostępnił nagranie z przedmeczowej próby (dostępne TUTAJ).

Reklama

Spektakularne otwarcie

Tego rodzaju świetlne widowiska to coraz powszechniejszy widok na europejskich stadionach (dla porównania: nagranie z nowego stadionu Tottenhamu)

Otwarcie stadionu ŁKS-u. Widowiskowy pokaz oświetlenia LED

Również pokaz świateł na nowym stadionie ŁKS-u zapowiada się naprawdę spektakularnie. Jego przygotowanie jest możliwe dzięki temu, że na nowym obiekcie ŁKS-u zamontowano lampy LED, które świecą od razu z pełną mocą, bez konieczności ich rozgrzewania. – Oświetlenie LED-owe staje się w tej chwili standardem. Wystarczy spojrzeć na to, jakie lampy montowane są w nowych samochodach i czym coraz częściej oświetlamy nasze mieszkania. Nie inaczej jest w przypadku oświetlania stadionów. Lampy LED-owe są wprawdzie nieco droższe od tradycyjnych halogenów, ale mają szereg zalet, dzięki którym taka inwestycja szybko się zwraca. […] Oprócz kilku trybów stałego światła, które różnią się między sobą poziomem natężenia, jest też możliwość zaprogramowania tzw. trybów dynamicznych – tłumaczył we wrześniu 2019 roku Daniel Przybylski, dyrektor operacyjny firmy ADA-LIGHT, która zamontowała oświetlenie na nowym stadionie ŁKS-u.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódźstadion imienia Władysława Króla

Dodaj komentarz

Reklama