Reklama
Reklama

Postawić kropkę nad „i”. Grot Anilana zagra w Turnieju Mistrzów

Czas < 1 min czytania
Postawić kropkę nad „i”. Grot Anilana zagra w Turnieju Mistrzów

UKS Anilana Łódź zagra w Turnieju Mistrzów (fot. Katarzyna Samulczyk "Aparatka Kasia")

W dniach 27-29 maja w Warszawie, odbędzie się Turniej Mistrzów. Anilana zmierzy się z trzema drużynami, które podobnie jak zespół z Łodzi wygrały swoje grupy regionalne. Gra toczy się o awans na zaplecze PGNiG Superligi. Zapowiadają się arcyciekawe spotkania.

W ubiegłym tygodniu łodzianie zakończyli rozgrywki w sezonie zasadniczym, a już w piątek zacznie się dla nich kulminacyjny moment sezonu. W Warszawie, na obiekcie AZS AWF Warszawa, obędzie się Turniej Mistrzów, czyli zawody, w których rywalizować ze sobą będą wszyscy zwycięzcy grup I ligi. Rywalami Anilany będą: KS Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna, SPR BÓR-JOYNEXT Oborniki Śląskie, MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie. Przeciwnicy są zatem bardzo mocni.

Reklama

Wielki sukces łódzkich szczypiornistów

Dla Anilany sam udział w turnieju to wielkie wydarzenie. Śmiało można powiedzieć, że największe w ostatnich latach. Jednak drużyna nie chce zadowalać się samą obecnością na zawodach. Cel jest jeden – awans.

– Dla nas to będzie święto, jesteśmy bojowo nastawieni. Chcielibyśmy znaleźć się w dwójce drużyn, które awansują. Zespół trenuje i jest skupiony tylko na tym. Dawno nie rywalizowaliśmy z żadną z tych drużyn, z którymi zagramy na turnieju, więc chcemy pokazać się z jak najlepszej strony- mówi prezes Anilany, Adam Tondys.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Wygrana Grot Anilany na zakończenie ligowych zmagań

Każdy z każdym, czyli masa emocji

Losowanie, które ustali kolejność rozgrywania meczów odbędzie się o godz. 12 w siedzibie ZPRP. W Turnieju Mistrzów każdy zagra z każdym, więc drużynę łódzkich szczypiornistów czekają starcia z każdym z trzech rywali. Dwie najlepsze drużyny zagrają w przyszłym sezonie na zapleczu PGNIG Superligi.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Grot Anilana Łódź najlepsza w grupie C I Ligi Mężczyzn

Reklama

Inne sporty

Grot Anilana Łódź

Dodaj komentarz

Reklama