Rozgrywki PKO Ekstraklasy mają zostać wznowione 29 maja. Taką informację podczas specjalnej konferencji prasowej podał premier Mateusz Morawiecki.
W sobotnie popołudnie premier Mateusz Morawiecki poinformował o powrocie rozgrywek PKO Ekstraklasy.
Piłkarze od poniedziałku przebywają na przymusowej kwarantannie. Na początku maja zostaną poddani testom na obecność koronawirusa, a później mają wrócić do treningów w małych grupach, a 10 maja już do zajęć w pełnym składzie.
Na 27 maja zaplanowane zostały ponowne badania. Jeśli wyniki testów okażą się negatywne, pierwsza kolejka PKO Ekstraklasy po przerwie zostanie rozegrana w dniach 29-31 maja. Wszystkie spotkania będą się odbywać bez udziału publiczności.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, sezon 2019/2020 potrwa do 19 lipca.
fot. ŁKS Łódź

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.