Reklama
Reklama
Reklama

Prezes Widzewa chwali klubowy autokar i… zapowiada kolejne transfery

Czas < 1 min czytania
Prezes Widzewa chwali klubowy autokar i… zapowiada kolejne transfery

Mateusz Dróżdż, prezes Widzewa (fot. Marcin Bryja/widzew.com)

Widzew Łódź kontynuuje proces wzmacniania kadry pierwszego zespołu. W piątek nowym zawodnikiem łódzkiego klubu został Bożidar Czorbadżijski. Jak zapowiada prezes Widzewa, to nie koniec transferów do klubu tego lata.

Czas na ofensywne transfery do Widzewa

W trakcie trwającego okienka transferowego Widzew przeprowadził cztery transfery – do klubu dołączyło trzech obrońców (Mateusz Żyro, Serafin Szota, i  Bożidar Czorbadżijski) oraz pomocnik (Juljan Shehu).

Reklama

Cel minimum, o którym dwa tygodnie temu mówił dyrektor sportowy Tomasz Wichniarek, udało się więc zrealizować. Przypomnijmy, że do wyjazdu na zgrupowanie do Widzewa miało dołączyć przynajmniej czterech zawodników.

To jednak nie koniec, bo przecież przy al. Piłsudskiego, zdając sobie sprawę z potrzeby wzmocnienia drużyny, zapowiadali nawet osiem transferów. Nie jest jednak wykluczone, że nowi piłkarze dołączą do zespołu już w trakcie obozu w Woli Chorzelowskiej, na który Widzew wybiera się w środę 29 czerwca. Z tym, że będą to już raczej ofensywni zawodnicy. Wydaje się bowiem, że liczba defensorów w łódzkiej drużynie jest już wystarczająca.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Taką piłką będą grać piłkarze Widzewa w PKO Ekstraklasie. Al Rihla zagości na al. Piłsudskiego

Prezes Widzewa pochwalił się klubowym autokarem i zapowiedział kolejne transfery

Już w czwartek informowaliśmy o tym, że końca dobiegają prace nad nowym widzewskim autokarem. Dzień później wyjechał on na łódzkie ulice, o czym na Twitterze wspomniał prezes Mateusz Dróżdż.

Przy okazji poruszył temat transferów, a z jego wpisu jasno wynika, że w nadchodzących dniach można się spodziewać kolejnych nowych piłkarzy przy al. Piłsudskiego.

Reklama

CZYTAJ TAKŻE >>> Zmiana terminu ligowego meczu Widzewa. Powodem transmisja w TVP

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama