Reklama
Reklama
Reklama

Przeżyjmy to jeszcze raz! WidzewTV startuje z RETROnsmisjami

Czas < 1 min czytania
Przeżyjmy to jeszcze raz! WidzewTV startuje z RETROnsmisjami

Wiele stacji telewizyjnych w dobie koronawirusa powraca do archiwalnych transmisji z najpiękniejszymi momentami polskiego sportu. Ze swoich zasobów skorzystać postanowili także w Widzewie.

Reklama

Już dziś o godzinie 18:00, w ramach pierwszego odcinka serii pod nazwą RETROnsmisja, ekipa WidzewTV wyemituje starcie z Sokołem Ostróda, które przesądziło o awansie Widzewa do II ligi.

RETROnsmisja to cykl transmisji z wyjątkowych, archiwalnych spotkań czerwono-biało-czerwonych, z nowym komentarzem, wypowiedziami bohaterów i możliwością telefonicznego podzielenia się przez kibiców swoimi wspomnieniami.

Reklama

Na pierwszy ogień pójdzie mecz z 16 czerwca 2018 roku. Wówczas Widzew pojechał do Ostródy po zwycięstwo. Tylko ono zapewniało wyprzedzenie Lechii Tomaszów Mazowiecki i zapewnienie sobie promocji ligę wyżej. 

Spotkanie, które obserwował na żywo tłum fanów Widzewa, zapisało się złotymi zgłoskami w najnowszej historii klubu. Po pierwszej połowie łodzianie przegrywali 0:1, ale po przerwie zespół trenera Radosława Mroczkowskiego odwrócił losy meczu i po końcowym gwizdku mógł świętować awans do II ligi.

RETROnsmisja meczu z Sokołem rozpocznie się w sobotę o godz. 18:00. Będzie ją można oglądać na klubowym Facebooku oraz YouTubie.

Reklama

Poniżej natomiast zamieszczamy najważniejszy moment meczu Sokół – Widzew, czyli trafienie Daniela Świderskiego na 3:1.

fot. Marian Zubrzycki

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama