Reklama
Reklama

Przygotowanie mięśni i regeneracja kluczem do sukcesu

Czas 3 min czytania
Przygotowanie mięśni i regeneracja kluczem do sukcesu

Masażer KiCA

Kontuzje to jeden z największych problemów dzisiejszego świata sportu. Dlatego zawodnicy muszą dbać o formę i kondycję również indywidualnie, poza zorganizowanymi przez kluby czy trenerów treningami.

Sport to zdrowie, ale kontuzja może być wyrokiem

Reklama

Plaga urazów to w rundzie wiosennej obecnego sezonu jeden z największych problemów Widzewa Łódź. Marzący o awansie do piłkarskiej ekstraklasy wicelider tabeli Fortuna 1 Ligi nie może korzystać z usług najbardziej kreatywnego pomocnika Juliusza Letniowskiego, kapitana drużyny i lidera defensywy Daniela Tanżyny czy najlepszego na swojej pozycji w całej lidze bramkarza Jakuba Wrąbla. Wcześniej długo z problemami zdrowotnymi zmagali się również piłkarze ŁKS-u, którzy dopiero odzyskują równowagą kadrową po długim urazie Samu Corrala czy Nacho Monsalve, co zaczyna się przekładać na coraz lepsze wyniki. Urazy sprawiają, że najwięksi faworyci są bezsilni, czasem tracąc nawet niepowtarzalne życiowe szanse, jak udział w igrzyskach olimpijskich czy mistrzostwach świata.

Masażer – zdrowie i bezpieczeństwo, ale też relaks i rozluźnienie

Reklama

Dlatego w dzisiejszych czasach każde działania profilaktyczne w dbaniu o zdrowie mają znaczenie. Dotyczy to nie tylko samego uprawiania sportu i wysiłku fizycznego, ale również przygotowania do niego i regeneracji po treningu/grze czy w ogóle utrzymania mięśni w dobrej dyspozycji 24 godziny na dobę. Tu z pomocą sportowcom przychodzą coraz nowsze i skuteczniejsze technologie. Dużą popularnością u zawodników różnych dyscyplin, z uwagi na swoją uniwersalność i możliwości, cieszą się masażery. Małe i poręczne, łatwe w przechowywaniu i transporcie urządzenia pozwalają dobrze rozgrzać mięśnie przed rozpoczęciem wysiłku, a po nim dają im niezbędny relaks i rozprężenie. Kompaktowe rozmiary pozwalają mieć je zawsze przy sobie (w plecaku czy samochodzie), a efekty nie tylko chronią organizm, ale też pozwalają mu osiągać coraz lepsze rezultaty.

Masażer KiCA

Co dwie głowice, to nie jedna! Z technologią możesz więcej

Reklama

Wśród wielu dostępnych na rynku masażerów, naszym zdaniem mocno wyróżnia się marka KiCA, która poza wysoka jakością wykonania, unikalnym designem i atrakcyjna ceną jako pierwsza wprowadziła masażer z 2 głowicami. Zdecydowanie najwięcej możliwości daje model FeiyuTech KiCA Pro dostępny w dwóch kolorach – niebieskim (ZOBACZ) i szarym (ZOBACZ). Największą zaletą tego masażera są wspomniane już 2 dwie głowice, które pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne dotarcie do mięśni i tkanek, zapewniając ulgę, relaks i rozluźnienie, niezależnie od wykonywanych na co dzień aktywności. Dwie ruchome głowice kontrolowane przez inteligentne algorytmy pozwalają idealnie dopasować intensywność pracy do określonych potrzeb i wybranych partii ciała. To jeszcze większa precyzja działania i nowe wyjątkowe techniki masażu, które trudniej byłoby wykonać, korzystając z pojedynczej głowicy.

Reklama

KiCA dla każdego. W biurze też pomoże

Szukając sposobów na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości masażera KiCA Pro, firma FeiyuTech zaprosiła do współpracy profesjonalnych fizjoterapeutów, którzy pomogli opracować specjalne programy pracy urządzenia. Ekran dotykowy pozwoli błyskawicznie wybrać określony zestaw ustawień podzielonych na 4 kategorie: sport, zdrowie, wypoczynek i praca biurowa. Warto zwrócić w tym miejscu uwagę na fakt, że masażery KiCA przeznaczone są więc nie tylko dla sportowców, ale też dla wszystkich osób, które chciałyby zadbać o swoje ciało i mięśnie, nawet jeśli cały dzień pracują za biurkiem. Potwierdzeniem skuteczności masażerów niech będzie fakt, że fizjoterapeuci chętnie korzystają w swojej pracy z tego typu urządzeń, dbając o zdrowie i formę podopiecznych, zarówno tych aktywnie trenujących, jak i tych wracających po kontuzji. Kobiety zwrócą zapewne uwagę na to, że urządzenia te pomóc mogą również w walce z cellulitem.

Masażer KiCA

Sprawdź opinie i zadbaj o siebie z KiCA

Reklama

– Rozmasowanie miejsc bólu takich jak kark, ramiona przynosi dzięki masażerowi KiCA olbrzymią ulgę, więc to urządzenie ma zastosowanie dla każdego, kto zmaga się z siedzącym trybem życia, ale już dla sportowców, w tym biegaczy, to absolutny „must have” – zapewnia autorka popularnego wideobloga na YouTube „PannaNaturalna”. – Mały, ale wariat – tak można określić masażer, który miałem okazję testować. Jakość wykonania – sztos. Cena do przyjęcia, no i masuje pierwsza klasa – dodaje z kolei Zbigniew Urbański z kanału „Urbański Testuje”.

Zbuduj przewagę konkurencyjną

Masażery KiCA to nie tylko indywidualna pomoc w utrzymaniu formy i poprawie sprawności fizycznej. To również urządzenie, które może pomóc całej drużynie być o krok (dosłownie i w przenośni) przed rywalem. Na sztab fizjoterapeutów stać niewielu. Wyobraź sobie jednak, że w przerwie meczu Twoi zawodnicy mają do pomocy kilku takich przenośnych „masażystów”…

Reklama

Łódzki Sport masuje z KiCA

Pełną ofertę masażerów KiCA, a także opinie i testy urządzeń znaleźć można na stronie polskiego dystrybutora marki, firmy Fdirect (SPRAWDŹ I ZNAJDŹ SWÓJ MODEL). Na czytelników Łódzkiego Sportu czeka rabat 15% na cały asortyment, który uzyskać można wpisując w zamówieniu kod LODZKISPORT. Zachęcamy do skorzystania z oferty i podzielenia się z nami odczuciami z używania masażerów KiCA.

Reklama

AktywnośćInne sportyKoszykówkaPiłka nożnaSiatkówka

rekreacjaSporty amatorskie i rekreacjatrening personalny

Dodaj komentarz

Reklama