Reklama
Reklama

Tylko w ŁS! Przytuła nie będzie mógł zachwycać się Moreno w ŁKS-ie

Czas < 1 min czytania
Tylko w ŁS! Przytuła nie będzie mógł zachwycać się Moreno w ŁKS-ie

LODZ. 12.03.2022 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. LKS LODZ - STOMIL OLSZTYN N/Z JAVI MORENO, KRZYSZT6OF TOPORKIEWICZ, BARTOSZ SZELIGA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

Jeden z największych niewypałów transferowych w ŁKS-ie bliski rozwiązania konktraktu.

Javi Moreno do ŁKS-u dołączył latem 2021 roku. – Jeśli chodzi o rozwój indywidualności wiele mówi choćby przykład Javiego Moreno, który po swoim debiucie w ŁKS-ie był oceniany jako piłkarz z innej planety – mówił Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u.

Reklama

Ten kosmita w 23. meczach zdobył jedną asystę. I to tyle. Niewiele jak na zawodnika, o którym szefowie klubu mówili, że może być lepszy od Pirulo. Na pewno ma fajniejsze tatuaże, ale one na boisku nie pomagają. W sezonie 2021/2022 rozegrał tylko połowę dostępnych minut i wyróżnił się w jednym, przegranym 0:2 spotkaniu z Arką Gdynia.

Czytaj także: Kibice ŁKS-u. Chcemy piłkarzy z charakterem.

Reklama

Javi Moreno odejdzie z ŁKS-u

W sprawie Moreno już toczy się postępowanie w Piłkarskim Sądzie Polubownym. Wszystko zmierza do rozwiązania kontraktu. Oby udało się za porozumieniem stron, bo inaczej dalej będzie obciążał budżet płacowy łodzian. – Sprawy Antonio Domingueza i Javiego Moreno są bardzo delikatne, dlatego nie chcemy wchodzić w szczegóły – powiedział nam Jakub Fila, szef agencji Promesport, reprezentującej Moreno. To kolejny po Dominguezie, Ricardinho i Juriciu zawodnik, który przed czasem opuści al. Unii.

Czytaj także: Dwóch piłkarzy ŁKS-u odejdzie w tym tygodniu.

Reklama

Piłka nożna

ŁKS Łódź

1 Komentarz

  • I pomyśleć, że już w 2015 r uprzedzałem p. Salskiego, że to tak będzie. Po przegranym finale barażu, napisałem, że moja wygrana racja, a osobista satysfakcja to dwie różne sprawy. Teraz bałagan klubowy doszedł do takiego poziomu, że nie można się pozbyć, darmozjadów i symulantów pobierających wynagrodzenie, za demonstrowanie dobrego wrażenia. Czy przypadkiem do tej grupy wielkich ludzi klubu, nie należałoby dołączyć nienaruszalnego sportowego dyrektora. Przecież ten cały bałagan to jego arcydzieło.

Dodaj komentarz

Reklama