Reklama
Reklama

„PS”: Ostra wymiana zdań między trenerem Widzewa, a Fabio Nunesem

Czas < 1 min czytania
„PS”: Ostra wymiana zdań między trenerem Widzewa, a Fabio Nunesem

LODZ. 07.11.2021 PILKA NOZNA. FORTUNA I LIGA. WIDZEW LODZ - MIEDZ LEGNICA N/Z CARLOS JULIO MARTINEZ, FABIO NUNES FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

„Przegląd Sportowy” twierdzi, że w tygodniu poprzedzającym mecz Widzewa z Miedzią Legnica, trener Janusz Niedźwiedź pokłócił się z Fabio Nunesem. Portugalczyka zabrakło w kadrze.

Nieobecność lewego wahadłowego nie tylko w składzie, ale w ogóle w kadrze na ten jakże ważny mecz, był sporą niespodzianką, bo wcześniej 29-latek grał od początku w pięciu kolejnych spotkaniach.

Reklama

– To po prostu przeziębienie. Dlatego nie mogliśmy z niego skorzystać. Czasem tak się zdarzy, że ktoś wypadnie – powiedział po meczu trener Niedźwiedź, a gdy jeden z dziennikarzy zasugerował, że powód mógł być jednak inny – trudna współpraca z piłkarzem, dodał: – Nie bawmy się w przedszkole. Jak ktoś tak uważa, to niech przyjdzie i to powie. Fabio jest członkiem naszej ekipy. Nie ma żadnego kłopotu, jeśli chodzi o współpracę z nim. Złapało go przeziębienie, nawet w ostatnim treningu nie mógł uczestniczyć i pewnie dołączy do nas dopiero w przyszłym tygodniu.

„Przegląd Sportowy” przedstawił jednak zupełnie inną wersję. „Niedźwiedź wyraźnie nie radzi sobie z presją i nerwowo miota się w różne strony, podejmując niezrozumiałe decyzje, co wpływa na atmosferę w zespole. W ostatnich dniach doszło między innymi do ostrej wymiany zdań trenera z Fabio Nunesem” – napisał dziennikarz Łukasz Grabowski dodając na Twitterze, że „to była awantura, a nie katarek”. Napisał też, że napięcia na linii trener – piłkarze występowały ostatnio częściej, ale „w tym tygodniu wszelkie nieporozumienia mają zostać odsunięte na bok, tylko po to, by zrealizować cel, jaki stoi przed widzewiakami”.

W niedzielę Widzew zagra na swoim stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała i może przypieczętować awans do PKO Ekstraklasy.

Reklama
Reklama

Piłka nożna

Fabio NunesJanusz NiedźwiedźWidzew Łódź

Komentowanie zablokowane

Reklama