Piłkarze prowadzeni przez Marcina Pogorzałe pokonali w wyjazdowym spotkaniu Olimpię Elbląg i zameldowali się w strefie barażowej.
Zawodnicy drugiej drużyny ŁKS-u Łódź wygrali wyjazdowe spotkanie 27. kolejki 2. ligi z Olimpią Elbląg 3:1. Bramki dla biało-czerwono-białych zdobywali Aleksander Ślęzak dwie, a wynik ustalił Mikołaj Lipień. Honorowe trafienie dla gospodarzy z Elbląga zdobył Marcel Stefaniak. 87 minut dla drugiej drużyny rozegrał Artemijus Tutyškinas.
Dla ŁKS-u był to drugi z rzędu mecz wyjazdowy z kompletem punktów. Wcześniej łodzianie pokonali Sandecję Nowy Sącz. Wygrana podopiecznych Marcina Pogorzały pozwoliła im wskoczyć na 5. miejsce w tabeli 2. ligi. To rewelacyjny wynik, jak na beniaminka.
Kolejny mecz ŁKS II Łódź rozegrają u siebie z rezerwami Lecha Poznań. Mecz zaplanowany jest na 15 kwietnia.
Olimpia Elbląg 1:3 ŁKS II Łódź
0:1 - Aleksander Ślęzak 36' (k.)
0:2 - Aleksander Ślęzak 80'
1:2 - Marcel Stefaniuk 82'
1:3 - Mikołaj Lipień 87'
Olimpia: Łęgowski - Bartos (Kozera 74'), Danilczyk, Famulak, Gabrych (Żak 61'), Kuczałek, Mruk, Sangowski, Sarnowski, Stefaniak, Wierzba
ŁKS II: Bomba - Bąkowicz, Iwańczyk (Lipień 61'), Kuźma, Marciniak, Ricardo Goncalves, Siwek (Kamon 61'), Ślęzak, Śliwa (Coulibaly 87'), Tutyskinas (Wszołek 87'), Zając

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.