Młody bramkarz ŁKS-u zastąpi Szczęsnego w Juventusie

Opublikowano:
Autor:

Młody bramkarz ŁKS-u zastąpi Szczęsnego w Juventusie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook
Piłka nożnaMistrzostwa Europy a potem... Juventus. Wymarzony rok młodego bramkarza ŁKS-u. Niedawno informowaliśmy, że młodzieżowcy ŁKS-u wzbudzają zainteresowanie europejskich potęg. Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk, po sezonie w Łodzi i zdanej maturze mieliby przenieść się do Włoch.

Mistrzostwa Europy a potem... Juventus. Wymarzony rok młodego bramkarza ŁKS-u.

Niedawno informowaliśmy, że młodzieżowcy ŁKS-u wzbudzają zainteresowanie europejskich potęg. Aleksander Bobek i Mateusz Kowalczyk, po sezonie w Łodzi i zdanej maturze mieliby przenieść się do Włoch. Dziewiętnastolatkowie wzbudzają zainteresowanie klubu z Serie A.

Bramkarz ŁKS-u w Juventusie

Według Ginaluci Di Marzo, po Bobka sięgnie Juventus. Zespół Wojciecha Szczęsnego, miał interesować się młodym bramkrzem ŁKS-u już w zimowym oknie transferowym, ale ofertę złoży latem.

Rozwiń

- Juventus zgłosi się po Aleksandra Bobka. Młody bramkarz ŁKS-u ma być przyszłością reprezentacji Polski. W Juventusie chcą kontynuować polską obsadę bramki. W przyszłości ma zastąpić Wojciecha Szczęsnego - pisze włoski dziennikarz.

Chociaż młodzi piłkarze ŁKS-u nie zagrali w reprezentacji Polski do lat 19, to są jej ważną częścią. Po meczach z Izarelem, Łotwą i Serbią, młodzi kadrowicze wywalczyli awans na mistrzostwa Europy. Prawdopodobnie, na wielkim turnieju w koszulce z godłem Polski zagrają Bobek i Kowalczyk.

Rozwiń
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
logo