Widzew poleci tam 11 stycznia. Klub poinformował właśnie, z kim drużyna Janusza Niedźwiedzia zmierzy się podczas obozu w Antalyi.
W planach są trzy sparingi. Rywalami Widzewa będą kolejno rumuński Petrolul Ploeszti, Dynamo Czeskie Budziejowice oraz Dinamo Batumi z Gruzji.
Wszystkie trzy zespołu występują w najwyższych ligach w swoich krajach. Petrolul jest obecnie na 8. miejscu, Dynamo na 13. pozycji, a Dinamo to z kolei wicemistrz gruzińskiej ekstraklasy.
Do tej pory łódzka drużyna rozegrała dwa mecze kontrolne: zremisowała z Ruchem Lwów i wygrała z Chojniczanką Chojnice.
Harmonogram sparingów Widzewa:
14 stycznia - Petrolul Pleoszti
17 stycznia - Dynamo Czeskie Budziejowice
20 stycznia - Dinamo Batumi

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.