Reklama
Reklama

Rywalizacja o tytuł najlepszego żużlowca Europy zawita do Łodzi

Czas < 1 min czytania
Rywalizacja o tytuł najlepszego żużlowca Europy zawita do Łodzi

Trzecia runda Speedway Euro Championship odbędzie się w Łodzi (fot. Marian Zubrzycki)

Trwa sprzedaż biletów na rundę Speedway Euro Championship rozgrywaną w Łodzi. Zawody na Moto Arenie odbędą się 3 września.

Trzecia runda SEC na Moto Arenie Łódź

SEC to czterorundowy cykl turniejów, w którym zawodnicy mierzą się o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu oraz o „przepustkę” do cyklu FIM Speedway Grand Prix.

Reklama

– Cieszymy się, że impreza tej rangi po raz pierwszy odbędzie się w Łodzi. Nasze miasto ze względu na nowoczesny obiekt, ale także na położenie w samym centrum Polski jest idealnym miejscem do przeprowadzenia żużlowych imprez międzynarodowych. Na promocji zyska nie tylko Klub H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, ale także samo miasto Łódź. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie wydarzenie na Moto Arenie Łódź, gdzie jak widać podczas naszych spotkań ligowych emocji nie brakuje – powiedział Witold Skrzydlewski, Honorowy Prezes H. Skrzydlewska Orzeł Łódź.

CZYTAJ TAKŻE >>> Orzeł Łódź zmienia nazwę. Sponsor wchodzi do nazwy klubu

Reklama

Bilety na łódzką rundę SEC już w sprzedaży

Można już kupować wejściówki na trzecią rundę Speedway Euro Championship, która odbędzie się w Łodzi. Ceny biletów, które można nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl, rozpoczynają się od 60 złotych.

Tak prezentuje się terminarz SEC 2022:
02.07.2022 – Rybnik (Polska)
06.08.2022 – Güstrow (Niemcy)
03.09.2022 – Łódź (Polska)
23.09.2022 – Pardubice (Czechy)

Reklama
Reklama

Żużel

Orzeł Łódź

Dodaj komentarz

Reklama