Reklama
Reklama

Siatkarki Grota Budowlanych pokazały charakter

Czas 2 min czytania
Siatkarki Grota Budowlanych pokazały charakter

LODZ. 12.02.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. GROT BUDOWLANI LODZ - BKS BOSTIK BIELSKO-BIALA. N/Z WERONIKA CENTKA, MARTYNA LAZOWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI

„WygrywaMY, WY przegrywacie” – siatkarki Grota Budowalnych, po wygranym meczu z Bielskiem pokazały charakter.

Reklama

Przed meczem Grota Budowlanych z BKS-em Bielsko, na balkonie w hali imienia Józefa Ziuny Żylińskiego zawisł transparent: „Mamy dość upokorzeń”. Kibice łódzkiego klubu, w ten sposób chcieli dać do zrozumienia zawodniczkom, że osiągane przez nie wyniki, nie są dla nich satysfakcjonujące, bo Budowlane przegrały sześć ligowych meczów z rzędu. W rozmowie z Łódzkim Sportem, Jakub Głuszak, poprzedni trener drużyny tłumaczył, że na złe wyniki złożyło się wiele czynników. Jednym z nich były problemy zdrowotne, z którymi łodzianki zmagały się od początku 2022 roku.

 Na pierwszy mecz, z Chemikiem, pojechaliśmy w komplecie. To był chyba w ogóle drugi wyjazdowy mecz w sezonie, gdzie mieliśmy wszystkie zawodniczki do dyspozycji. Niestety po tym meczu zaczęły się problemy. A to nie mieliśmy dwóch przyjmujących na treningu, a to nie było atakujących, a to środkowe miały jakieś kontuzje, w poprzednim tygodniu rozgrywające miały problemy zdrowotne. Więc cały czas ten cykl jest załamany i nie jesteśmy w stanie w pełni przepracować tygodnia tak, żeby się porządnie przygotować.

Reklama

Czego Julia Szczurowska zazdrości ŁKS-owi Commercecon?

Budowlane w bardzo dobrym stylu wygrały z Bielskiem i znalazły się w finałowej czwórce Pucharu Polski. Po meczu na swoich Instagramach odpowiedziały kibicom, którzy zostawili drużynę, w tak trudnym momencie. Furorę zrobił wpis Julii Szczurowskiej, atakującej łódzkiego zespołu, która napisała: ” Grzecznie powiem, że zazdroszczę kibiców ŁKS-owi Commercecon. My nie mamy kibiców. My mamy chorągiewki”.

Zareagowała również Zuzanna Górecka, której post udostępniło kilka koleżanek z zespołu.

Reklama

Wygrywając z Bielskiem, Budowalne udowodniły, że drużynę stać na wiele. Łódzki zespół dalej walczy o Puchar Polski i medal Tauron Ligi. Dla kibiców, to nauczka, że z drużyną warto być na dobre i na złe.

Reklama

Siatkówka

Grot Budowlani Łódź

Dodaj komentarz

Reklama