Reklama
Reklama
Reklama

Siatkarki ŁKS-u Commercecon zachwycone atmosferą derbów. „Trudno to opisać”

Czas < 1 min czytania
Siatkarki ŁKS-u Commercecon zachwycone atmosferą derbów. „Trudno to opisać”

Kamila Witkowska i Krystyna Strasz podczas siatkarskich derbów Łodzi, fot. Marian Zubrzycki

Widać, że nasi kibice żyją siatkówką. Ci ludzie robią tu taką atmosferę, że my po prostu chcemy grać i walczyć dla nich – powiedziała po zwycięstwie nad Grot Budowlanymi Weronika Sobiczewska z ŁKS-u Commercecon.

Reklama

– Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Wynik momentami był już naprawdę na granicy, w tie-breaku było przecież 15:13. Trudno jest mi opisać to, co się tutaj dzieje. Widać, że nasi kibice żyją siatkówką. Ci ludzie robią tu taką atmosferę, że my po prostu chcemy grać i walczyć dla nich – powiedziała po zakończeniu spotkania Sobiczewska, która została wybrana MVP siatkarskich derbów Łodzi.

„Chciałyśmy za szybko zamknąć mecz”

W drugim secie biało-czerwono-białe prowadziły już 23:20, ale ostatecznie wypuściły zwycięstwo z rąk. -Chciałyśmy za szybko zamknąć to spotkanie. W drugim secie byłyśmy już myślami w kolejnej partii, co spowodowało, że zaczęłyśmy się gubić i później było już ciężko odwrócić ten mecz na naszą korzyść – skomentowała środkowa ŁKS-u Commercecon, Kamila Witkowska.

Reklama

Kibice byli naszym siódmym zawodnikiem

Była zawodniczka #VolleyWrocław była pod wrażeniem atmosfery siatkarskich derbów Łodzi. -Atmosfera była piękna. Chciałabym, żeby tak wyglądał każdy nasz mecz. Kibice nieśli nas z każdym punktem, byli naszym siódmym zawodnikiem. Starałyśmy się ostudzić nieco derbowe emocje, podchodzić do tej rywalizacji jak do zwykłego ligowego starcia i robić to, co potrafimy lepiej. Z każdej strony słyszałyśmy jednak o tych derbach i o tym, jak ważny jest to mecz, więc myślę, że trochę tej presji jednak nam towarzyszyło – przyznała.

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama