Reklama
Reklama

Siatkarski maraton ŁKS-u Commercecon

Czas < 1 min czytania
Siatkarski maraton ŁKS-u Commercecon

LODZ. 16.01.2022 SIATKOWKA KOBIET. TAURON LIGA. LKS COMMERCECON LODZ - GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE. N/Z KAMILA WITKOWSKA FOT. MARIAN ZUBRZYCKI/

Siatkarki ŁKS-u Commercecon w 14 dni rozegrają pięć meczów.

Reklama

Przed siatkarkami ŁKS-u Commercecon intensywne dwa tygodnie. Łodzianki od 21 stycznia do 5 lutego rozegrają aż pięć meczów. To już drugi tak wyczerpujący fragment sezonu. W listopadzie, brązowe medalistki Tauron Ligi w 15 dni również rozegrały pięć spotkań.

Łodzianki rozpoczną maraton 21 stycznia. ŁKS Commercecon pojedzie wtedy do Bydgoszczy na mecz z Pałacem. Po ligowym spotkaniu ełkaesianki odpoczną tylko pięć dni, po czym w Pucharze CEV zagrają na al. Unii z Mladost Zagrzeb. Bilety na ćwierćfinałowy mecz w Łodzi będą w cenie wejściówek na spotkania ligowe.

Reklama

Po pierwszym spotkaniu w europejskich pucharach, łódzkie siatkarki pojadą do Rzeszowa, gdzie w pierwszej rundzie Pucharu Polski zmierzą się z Developresem. Patrząc na turniejową drabinkę, wydaje się, że zwycięzca tego spotkania będzie miał prostą drogę do finału.

Po dalekim wyjeździe do Rzeszowa, na ŁKS Commercecon czeka… jeszcze dalszy wyjazd na rewanżowy mecz w Pucharze CEV do Zagrzebia. Siatkarski Maraton zakończy się 5 lutego. Łodzianki zagrają na al. Unii z Volleyem Wrocław.

Reklama

Przełom stycznia z lutym może być dla ŁKS-u kluczowy. Walka na trzech frontach nie będzie łatwa, ale patrząc na terminarz Tauron Ligi mecze z Pałacem i Volleyem mogą być bardzo ważne dla końcowego układu tabeli. Łodzianki muszą zdobyć w nich trzy punkty, bo później do rozegrania zostanie im tylko pięć spotkań, w tym te z bezpośrednimi rywalkami w tabeli: Budowalnymi, Bielskiem i Legionovią. Od wyników tych meczów może zależeć rozstawienie ŁKS-u w play-offach.

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź

Dodaj komentarz

Reklama