PGE Skra pokonała BBTS Bielsko Białka 3:0. Bełchatowianie po porażce z Aluron CMC Wartą Zawiercie, wygrali drugie spotkanie.
- Myślę, że taki jest początek sezonu. Z drużyną z Zawiercia nie pokazaliśmy wszystkiego na co było nas stać. Musimy podążać za tym czego nas stać.. Liga pędzi dobrze weszliśmy w ten mecz - powiedział Kacper Piechocki, środkowy PGE Skry Bełchatów.
Wicemistrzowie świata chwalą PGE Skrę Bełchatów
Karol Kłos, który wraz z reprezentacją Polski wywalczył srebrny medal mistrzostw świata powiedział:
- Myślę, że potrzebujemy trochę czasu, żeby się wyczuć. Nawet jeżeli zmienia się jeden zawodnik. Wiemy, którą drogą chcemy iść. Fajnie, że wygraliśmy za trzy punkty. `Do takich meczów trzeba podejść skoncentrowanym. Tym bardziej cieszy, że zaczynamy ligę od trzech punktów. Gramy cały rok na okrągło. Na szczęście mamy mądrych ludzi od przygotowania fizycznego i powinniśmy to uciągnąć - powiedział Kłos.
Mateusz Bieniek, został wybrany do najlepszej szóstki mistrzostw świata. Środkowy PGE Skry Bełchatów, jest jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników na świecie.
- Nie zlekceważyliśmy przeciwnika. Brawa dla nas. Ci co przepracowali w klubie cały okres przygotowawczy wyglądają lepiej niż myślałem. I my, i oni wyglądamy lepiej niż myślałem. Przed nami mnóstwo meczów, a wyglądamy fajnie. Na pewno możemy zagrać jeszcze lepiej w bloku i obronie. Z reszty elementów jesteśmy zadowoleni - zakończył Bieniek.
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko Biała 3:0 (25:22, 25:17, 25:19)

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.