Reklama
Reklama

Skład Widzewa na mecz z Arką. Janusz Niedźwiedź szachuje rywali

Czas < 1 min czytania
Skład Widzewa na mecz z Arką. Janusz Niedźwiedź szachuje rywali

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa (fot. widzew.com/Marcin Bryja)

W minioną sobotę piłkarze Widzewa rozegrali dwa mecze kontrolne. W obu spotkaniach trener Janusz Niedźwiedź zdecydował się na wystawienie dość eksperymentalnych jedenastek. Czas testów powoli dobiega jednak końca. Jak się okazuje, sztab szkoleniowy ma już w głowie zarys podstawowego składu na pierwszy ligowy mecz z Arką Gdynia.

Reklama

Dwa mecze, dwie jedenastki. Której bliżej do wyjściowej na ligę?

Zarówno w spotkaniu z Liwyj Bereh Kijów, jak i z FC Gareji Sagarejo, wystąpili zawodnicy, którzy miejsce w składzie na mecz z Arką Gdynia mają niemal pewny. Z Ukraińcami zagrali m.in. Jakub Wrąbel, Paweł Zieliński czy Marek Hanousek, a w spotkaniu przeciwko Gruzinom m.in. Patryk Stępinski, Dominik Kun, Bartłomiej Pawłowski czy Mattia Montini.

Trener Janusz Niedźwiedź postanowił więc niemal do końca szachować najbliższego ligowego rywala, chociaż, jak zdradził będący w Alanyi Jakub Dyktyński, kierownik ds. komunikacji i PR Widzewa, sztab szkoleniowy ma już pomysł na wygląd pierwszej jedenastki w meczu z Arką.

Reklama

– Trener i sztab szkoleniowcy podkreślają, że jakąś wstępną jedenastkę mają w głowie, ale wciąż trwa okres przygotowawczy. Każdy zawodnik ma szansę wskoczyć do składu – mówił Dyktyński w porannej audycji w Widzew.FM, który zaznaczył jednocześnie, że 25 lutego na murawę stadionu przy al. Piłsudskiego wybiegnie jedenastka złożona z najlepszych na ten moment piłkarzy Widzewa.

Rozmówca Marcina Tarocińskiego jednocześnie podzielił zdanie wielu kibiców i dziennikarzy, którzy zgodnie stwierdzili, że w żadnym z sobotnich meczów nie wybiegła na boisko ta jedenastka, która wystąpi w pierwszym meczu I ligi po zimowej przerwie.

Reklama

– Wydaje mi się, że już taki zarys tego podstawowego składu jest, ale nie sugerowałbym się tymi dwoma sparingami – powiedział Jakub Dyktyński.

Reklama

My także pokusiliśmy się o analizę, w której spróbowaliśmy przewidzieć skład Widzewa na mecz z Arką Gdynia. Nasze przemyślenia możecie przeczytać TUTAJ.

CZYTAJ TAKŻE >>> Tego Widzew może zazdrościć ŁKS-owi

Reklama

Piłka nożna

Janusz NiedźwiedźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama