Piłkarki SMS-u Łódź przegrały w Sosnowcu z zespołem Czarnych 0:2.
Po okazałym triumfie w poprzednim tygodniu nad ekipą Pogoni Tczew, podopieczne Marka Chojnackiego czekała wyprawa do Sosnowca, gdzie zmierzyć się miały z drużyną Czarnych Sosnowiec. Zdecydowanymi faworytkami były gospodynie, które w tym sezonie przegrały tylko raz. I z tej roli wywiązały się znakomicie. SMS poległ 0:2 po golach Witek i Kaletki. W tabeli Ekstraligi Kobiet, łodzianki zajmują szóstą pozycję.
Czarni Sosnowiec - SMS Łódź 2:0
ZOBACZ TAKŻE>>>Jak to nie wpadło?! Zobacz skrót meczu Lechia – Widzew

Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.