Reklama
Reklama

Sparingi Widzewa otwarte dla kibiców, ale…

Czas 2 min czytania
Sparingi Widzewa otwarte dla kibiców, ale…

Dominik Kun podczas sparingu Widzew-Polonia Warszawa, fot. Marian Zubrzycki

W sobotę Widzew rozegra pierwsze w tym roku mecze kontrolne. Zaprasza na nie kibiców, ale obowiązują pewne zasady.

Reklama

W sobotę drużyna trenera Janusza Niedźwiedzia rozegra sparingi z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i z Siarką Tarnobrzeg. Z każdą z tych drużyny zagra 45 minut. Z Pogonią od godziny 12, a z Siarką od godziny 13.

Mecze odbędą się oczywiście na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Łodziance przy ul. Małachowskiego. Na obiekt będą mogli wejść kibice, ale z uwzględnieniem wszystkich norm prawnych związanych z reżimem sanitarnym, o czym przypomina klub.

Reklama

Po pierwsze – kibice będą mogli wejść na obiekt tylko furtką bliższą wjazdu do parku, prowadzącą do boiska sztucznego. Oba spotkania będą mogli obejrzeć wyłącznie z obszaru obejmującego tereny zlokalizowane na północ od boiska i od wschodu za bramką (widać to na mapce). Obowiązuje kategoryczny zakaz opuszczania tych stref i przemieszczania się po obiekcie.

Łodzianka – mapa

Po drugie – zalecane jest, by podczas pobytu w strefie wyznaczonej dla kibiców zachowywać dystans wynoszący 1,5 metra.

Reklama

Po trzecie – klub zastrzega sobie prawo do limitowania liczby kibiców obecnych w przygotowanej dla nich strefie – maksymalnie może ona wynieść 900 osób.

Reklama

Po czwarte – główna brama wjazdowa na obiekt przy ul. Małachowskiego przeznaczona jest wyłącznie dla zawodników, trenerów, sędziów oraz pracowników klubu oddelegowanych do obsługi meczów.

I po piąte – z powodu pandemii COVID-19 klub prosi kibiców, by nie podchodzili do zawodników i trenerów np. w celu zebrania autografów czy robienia zdjęć.

Jeśli ktoś nie będzie mógł obejrzeć na żywo sparingów, to pozostaje bezpłatna relacja w Widzew TV.

Reklama

Piłka nożna

Widzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama