Reklama
Reklama

Świetna okazja dla kibiców Widzewa Łódź! Zwycięstwo RTS z Wisłą Kraków po kursie 25.0!

Czas < 1 min czytania
Świetna okazja dla kibiców Widzewa Łódź! Zwycięstwo RTS z Wisłą Kraków po kursie 25.0!

Już jutro Widzew podejmuje Wisłę Kraków w Pucharze Polski! Czy ekipa z Łodzi pokona Białą Gwiazdę? Jeśli tak, to dzięki BETFAN, triumf łódzkiej drużyny możesz świętować podwójnie!

Reklama

BETFAN osobom, które zarejestrują się z kodem LODZKISPORT lub z TEGO linku daje niepowtarzalną możliwość obstawienia zwycięstwa Widzewa po kursie 25.0! By podkreślić skalę atrakcyjności tej okazji, wspomnimy, że standardowy kurs wynosi 2,66.

Aby wziąć udział w akcji, należy po rejestracji dokonać depozytu na minimum 60 zł, a następnie skorzystać z MEGA kursu w tym miejscu. Maksymalnie stawka wynosi 10 zł, co oznacza, że jeśli Widzew wygra, to oprócz kibicowskiej radości zarobicie – po odjęciu podatku – 220 zł w gotówce. Potwierdzamy, że środki trafiają na konto główne i sami decydujecie, co z nimi robicie dalej.

Reklama

Jeśli zastanawiacie się dlaczego minimalna wpłata wynosi 60 zł, mamy dla Was kolejne dobre wieści. Pozostałe 50 zł (10 zł wykorzystujecie przecież na zakład ze zwycięstwem Widzewa) możecie przeznaczyć na zakład bez ryzyka, którego szczegóły są opisane w TYM miejscu. W skrócie: jeśli nie wejdzie, otrzymacie zwrot 100% stawki (do 600 zł).

Jeśli lubicie dodatkowe emocje przy oglądaniu spotkań ulubionego zespołu, lepszej oferty na jutrzejszy mecz nie znajdziecie. Życzymy zatem sobie i Wam, abyście świętowali zwycięstwo Widzewa Łódź podwójnie!

Reklama
Reklama

Piłka nożna

piłka nożnaWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama