Reklama
Reklama

Szczególny mecz dla trenera Widzewa

Czas < 1 min czytania
Szczególny mecz dla trenera Widzewa

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa Fot. Marian Zubrzycki

– Znam zawodników Górnika Polkowice, ale i oni znają dobrze mnie – mówi przed meczem Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa.

Reklama

W meczu szóstej kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew zagra na swoim stadionie z Górnikiem Polkowice. Dla trenera Niedźwiedzia będzie to szczególne wydarzenie, bo do Łodzi przeniósł się właśnie z tego zespołu. Wywalczył z nim awans, wygrywając rozgrywki II ligi.

Pytany o mocne strony rywala, szkoleniowiec Widzewa jako najważniejszą wymienił dobrą grę w piłkę, a jako przykład podał pokonanie w poprzedniej kolejce Arki Gdynia (2:1). – Czeka nas bardzo trudne zadanie, bo przyjedzie zespół pewny swoich umiejętności, zmotywowany i po ostatniej wygranej z Arką, która była nieprzypadkowa – odkreśla Niedźwiedź.

Reklama

Czas spędzony w Górniku był szczególny. Nie można go wymazać z pamięci. Sporo się nauczyłem. Sentyment jest, ale skończy się z pierwszym gwizdkiem.

zapewnił Niedźwiedź

Trener Widzewa dodał też, że przez rok pracy w Polkowicach poznał dobrze zawodników Górnika, co na pewno pomoże w ustaleniu taktyki. – Zawodnicy też znają mnie. Boisko wszystko zweryfikuje – podsumował.

Największym problemem Widzewa są ostatnio kontuzje. Na pewno w sobotę nie wszyscy będą gotowi do gry, choć szkoleniowiec podkreśla, że urazy nie są poważne. Trenują już Dominik Kun, Michał Grudniewski i Paweł Zieliński i raczej powinni być do dyspozycji. Trochę dłuższa przerwa czeka Abdul Aziza Tetteha, który – podobnie jak Zieliński – musiał zejść z boiska w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn. – Ale rokowania są dobre – mówi Niedźwiedź.

Reklama

Mecz Widzewa z Górnikiem Polkowice rozpocznie się w sobotę o godzinie 18.

Piłka nożna

Janusz NiedźwiedźWidzew Łódź

Dodaj komentarz

Reklama