Dwa gole beniaminka. Tak ŁKS przegrał z Kotwicą Tylko w drugiej połowie ŁKS był w stanie grać z beniaminkiem jak równy z równym. ŁKS przegrał z Kotwicą Kołobrzeg 0:2. Ambitny beniaminek nie dał szans zespołowi, który jeszcze niedawno grał w ekstraklasie. Łodzianie najgroźniejsze sytuacje tworzyli w drugiej połowie, (...)